Останнє оновлення: 20:13 п'ятниця, 29 травня
Віртуальний світ
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Українці відмовилися від російських поштових сервісів на користь Gmail
Українці відмовилися від російських поштових сервісів на користь Gmail

Українці відмовилися від російських поштових сервісів на користь Gmail

Співробітники «ПриватБанку» провели невеличкий аналіз, результати якого дозволяють оцінити, як за останні п'ять років змінилися вподобання українців у сервісах електронної пошти.

В останній раз «ПриватБанк» ділився статистикою в кінці 2014 року, до введення санкцій проти російських компаній і заборони їхніх сервісів і продуктів. Тоді 64% всіх українців з числа клієнтів банку користувалися російськими поштовими сервісами, на частку українських поштовиків доводилося 14%, приблизно стільки ж використовували популярний сервіс Google Gmail.
У свіжу вибірку увійшло понад 6,5 млн електронних адрес клієнтів. Як змінилася розстановка сил - приблизно так, як і можна спрогнозувати. Станом на початок січня 2020 року 67,2% клієнтів використовують Gmail, українськими сервісами електронної пошти користуються 13%, ще 13,7% продовжують використовувати російські поштові сервіси.
Зрозуміло, що ця вибірка обмежена лише клієнтською базою «ПриватБанку», але малоймовірно, що загальна картина, враховуючи тенденції і популярність Gmail, буде сильно відрізнятися.

Джерело: «ПриватБанк» 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор