Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Позиція*
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Голосування за «Українську стратегію Гройсмана» - це голосування за його прем’єрство
Голосування за «Українську стратегію Гройсмана» - це голосування за його прем’єрство

Голосування за «Українську стратегію Гройсмана» - це голосування за його прем’єрство

Цієї неділі відбудуться дострокові вибори, на яких українці обиратимуть новий парламент. Надія на позитивні зміни – у серцях багатьох, але разом із тим існує й серйозне занепокоєння можливим реваншем проросійських сил, стагнацією економічного розвитку, погіршенням добробуту простих українців.

Річ у тому, що на дострокових виборах 21 липня ми обираємо не лише парламент, ми обираємо ще й майбутній уряд, який буде сформований саме Верховною Радою.

Серед партій, що йдуть на вибори, найбільше вимогам часу відповідає «Українська стратегія Гройсмана». Її лідер – Володимир Гройсман, має один із найвищих прем’єрських рейтингів, є автором низки системних реформ. Тож голосування на виборах за «Українську стратегію Гройсмана» – це голосування за його прем’єрство, можливість для команди Володимира Гройсмана продовжити розпочаті реформи, стабільне зростання економіки країни та впевненість у завтрашньому дні простих громадян.

Зростання впливу проросійських сил, загострення на фронті, відновлення впливу Росії в Європі, розмови про дефолт і припинення спрівпраці з міжнародними кредиторами – реалії передвиборчого сьогодення. А після 21 липня вони стануть реальними загрозами для нашої країни. Чи вдасться новим політикам без управлінського досвіду втримати ситуацію на фоні нових викликів? Парламент – це ж не просто 450 народних депутатів, парламент – це уряд, який буде формувати економічну політику держави наступні п’ять років. Бо ж, як відомо, прем’єр-міністра України призначає не Президент чи ще хтось –його обирає народ, голосуючи за конкретну партію. Серед політичних партій що йдуть на вибори найбільше вимогам часу відповідає «Українська стратегія Гройсмана». Її лідер – Володимир Гройсман, молодий і енергійний політик, він має унікальний та успішний досвід державного управління. Спочатку – на посаді міського голови Вінниці, потім голови парламенту, далі – керівника Кабінету міністрів. Стабільна українська економіка, ремонт доріг, зростання зарплат і пенсій, успішні медична реформа та децентралізація – найголовніші досягнення в роботі Уряду Гройсмана, які відзначають експерти. За три роки Володимиру Гройсману вдалося не тільки зупинити наймасштабнішу кризу, але й забезпечити прискорене економічне зростання, що дало важливий фінансовий ресурс для реформування країни та реалізації важливих соціально-інфраструктурних проектів. Курс, який проголосив Уряд Гройсмана носить назву «Капітальний ремонт країни» - він передбачає план пріоритетних дій до 2020 року. 

Проте, існує загроза того, що позитивні реформи і зміни можуть бути згорнуті. Наприклад, розпочата Гройсманом його найуспішніша реформа децентралізації досі не закріплена в Конституції, а відтак існує ймовірність централізації коштів, переданих Урядом Гройсмана на місця. Також є ризик того що через некомпетентність нового складу парламенту замість позитивних змін ми отримаємо погіршення ситуації. 
Як свідчать останні соціологічні опитування, партія діючого прем’єра «Українська стратегія Гройсмана» долає 5-ти відсотковий бар’єр, проте, через сфальшовану соціологію та придворних експертів, опоненти намагаються переконати людей в тому, що політична сила Володимира Гройсмана є непрохідною до парламенту, тим самим, спонукаючи виборців голосувати за інші партії. Ці брудні маніпулятивні технології – яскраво характеризують тих, хто їх використовує. Насправді ж у опонентів Володимира Гройсмана присутній страх того, що він не дасть їм займатись оборудками, заради яких вони і йдуть у владу. 
Володимир Гройсман довів свою здатність працювати в кризових умовах та брати абсолютну відповідальність за свої дії. За три роки на адресу його ініціатив лунало чимало критики від опонентів, але, як виявилося, жодна з цих ініціатив не виявилася провальною. Відтак, аби захистити позитивні зімни в країні та продовжити економічний розвиток держави потрібно, щоб Володимир Гройсман продовжив обіймати посаду глави Уряду та мав власну фракцію в парламенті. Для цього слід прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за № 11 у списку – проголосувати за «Українську стратегію Гройсмана», за стабільність, розвиток і успіх України.
10 причин голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»
  1. «Українська стратегія Гройсмана» – найбільш сильна і найбільш професійна команда з усіх наявних команд, які сьогодні йдуть на вибори у Верховну Раду. В команді Володимира Гройсмана є фахівці, які мають знання і досвід проведення змін в усіх ключових сферах життєдіяльності країни. 
  2. Ці люди уже підтвердили здатність досягати результатів. Можна бути впевненим у тому, що ця команда не змарнує час в парламенті і не розчарує виборців.
  3. У неї є досвід і законотворчої роботи, і імплементації прийнятих рішень. Досвід команди «Української стратегії Гройсмана» дозволить пропонувати якісні законодавчі рішення і зупиняти ті, які через некомпетентність або зацікавленість їх ініціаторів несуть в собі ризики для українського народу. 
  4. Лідер партії Володимир Гройсман має один з найвищих прем’єрських рейтингів. Тому голосування на виборах за «Українську стратегію Гройсмана» – це голосування за його прем’єрство і можливість його команди продовжити розпочаті реформи. 
  5. «Українська стратегія Гройсмана» займає чітку патріотичну проукраїнську позицію. Команда партії на відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків зможе протистояти досвідченим маніпуляторам проросійського спрямування. І вона точно не буде вести з ними таємних перемовин, як деякі інші політичні сили, пов’язані з ними давніми спільними політичними та бізнес-інтересами. 
  6. В умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою, зокрема через гібридну війну Росії проти України, –  в парламенті і Уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення. «Українська стратегія Гройсмана» - це команда антикризових менеджерів.
  7. «Українська стратегія Гройсмана» має чітке бачення необхідних змін в різних сферах. Команда Володимира Гройсмана – це люди, які почали ці зміни (які інші політики відкладали роками), люди, які будуть їх захищати та продовжувати втілювати.
  8. Команда «Української стратегії Гройсмана» – не популісти, які роздають порожні обіцянки. Це політики, які тримають слово – обіцяють те, що реально, і виконують те, що обіцяють.
  9. Пріоритетом для «Української стратегії Гройсмана» є інтереси людей. Недарма лідера партії Володимира Гройсмана називають соціальним прем’єром. 
  10. Команда Володимира Гройсмана зможе об’єднати навколо себе нових політиків і дати їм справжнє лідерство для того, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати Україну як сильну та успішну країну.

Коментарі (1)

Доріг нема | 2019-07-18 19:23

І доріг нема і гроші пропали оце так шулєр, гроші на його бігмордах тобто бігбордах
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор