Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
помста за прикриті схеми?
Ви знаходитесь: Політика / Україна / В МОЗ прийшли співробітники ДБР і СБУ і оголосили про підозру, - Уляна Супрун
В МОЗ прийшли співробітники ДБР і СБУ і оголосили про підозру, - Уляна Супрун

В МОЗ прийшли співробітники ДБР і СБУ і оголосили про підозру, - Уляна Супрун

Силовики оголосити про підозру директору Тетяні Думенко.

Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Twitter.

"Співробітники ДБР та СБУ прийшли до Державного експертного центру МОЗ України та оголосити про підозру у сфабрикованій справі директору Тетяні Думенко. Це ніщо інше, як помста за те, що вона зупинила мільйонні схеми злочинців у погонах", – написала Супрун.

Як повідомляв 5.UA, раніше, 26 червня 2019 року, Головань заявив, що в ДБР "зливають" інформацію Портнову, і опублікував фотодокази.

Крім того, народний депутат, кандидат від партії "Європейська солідарність" Тетяна Чорновол повідомила, що директор Державного бюро розслідувань Роман Труба не дав гарантії, що не порушить справу проти добровольців, якщо про це його попросить поплічник Януковича Андрій Портнов.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM