Останнє оновлення: 15:00 п'ятниця, 7 серпня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Російський корабель провокував учасників Sea Breeze 2019
Російський корабель провокував учасників Sea Breeze 2019

Російський корабель провокував учасників Sea Breeze 2019

Сьогодні, 10 липня 2019 року, Росія через дії корабля Чорноморського флоту РФ “Сметливый” (870) вдалась до провокацій під час міжнародний військових навчань Sea Breeze 2019

Російська Федерація в черговий раз показала своє справжнє обличчя та нехтуючи нормами міжнародного морського права провокувала надзвичайну ситуацію в акваторії Чорного моря.

Так, незважаючи на Прибережне Повідомлення №0715/2019 для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань “Sea Breeze 2019”, корабель Чорноморського флоту РФ “Сметливый” (870) близько 8 години ранку 10 липня зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерій морського угрупування міжнародної коаліції, провокуючи на небезпечну ситуацію.

Корабель Чорноморського флоту був опитаний фрегатом “Гетьман Сагайдачний” відповідно до міжнародного протоколу, але зробив вигляд, що має “проблеми ” зі зв’язком.
Даний факт в є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб’єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському та інших регіонах.
Великий протичовновий корабель «Сметливый» (870) було закладено 15 липня 1966 року на суднобудівному заводі імені 61 комунара в Миколаєві. 15 червня 1968 року корабель зарахували до списків кораблів Військово-морського флоту СРСР.
26 серпня 1967 року корабель спустили на воду, а вже 25 вересня 1969 він вступив у стрій. 21 жовтня 1969 року «Тямущого» включили до складу Чорноморського флоту. Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України.
 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор