Останнє оновлення: 15:34 вівторок, 12 листопада
Інформаційна війна / нова стратегія РФ
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Виграти війну можна тільки усвідомивши, що вона триває, - В'ятрович
Виграти війну можна тільки усвідомивши, що вона триває, - В'ятрович

Виграти війну можна тільки усвідомивши, що вона триває, - В'ятрович

Ідео проведення телемосту з Кремлем прокоментував голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Ідея телемосту невипадкова. Це не передвиборчий епізод, а нова російська стратегія. З 2014 року Росія програвала інформаційну війну на двох із трьох важливих для неї фронтах: в Україні та світі. Її меседжі - «адіннарод», «переворот і захоплення влади фашистською хунтою» спрацьовували лише на внутрішньоросійському просторі. Натомість український наратив про війну як захист рідної землі від агресорів та окупантів домінував в Україні та світі. Тому вдавалося тримати високий рівень мобілізації громадян країни та утримувати міжнародну солідарність проти Росії", - пише В`ятрович. 
Кремль зрозумів це і пішов на зміну наративу. 
Новий зазвучав по-іншому: «війни немає», «нормальні люди зможуть домовитися», «треба усунути від впливу радикалів, зацікавлених у війні». 
І він починає спрацьовувати не лише в Росії, але й на двох інших важливих фронтах. Українці обирають президентом речника (свідомого чи ні, немає значення) нового російського наративу. Європа і світ готові скористатися нагодою, аби зупинити економічно незручне для них протистояння з Росією. 
"Тому знов нагадаю - виграти цю війну можна тільки усвідомивши, що вона триває. Так ми побачимо: міст через наш оборонний рів будують не друзі, які просяться в гості", - додає керівник інституту національної пам'яті.

Нагадаємо, 

  • 7 липня ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Россия 24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne, який входить до медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука. 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Буревісник» вдома двічі програв «Житичам»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор