Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
*Імідж
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Зараз потрібен головнокомандувач, тож слід голосувати за Гриценка», – Микола Катеринчук у Чернігові
«Зараз потрібен головнокомандувач, тож слід голосувати за Гриценка», – Микола Катеринчук у Чернігові

«Зараз потрібен головнокомандувач, тож слід голосувати за Гриценка», – Микола Катеринчук у Чернігові

1 березня до Чернігова приїхав заступник голови виборчого штабу кандидата у президенти Анатолія Гриценка, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

Відомий політик зустрівся з журналістами та розповів, чому, на його думку, саме Анатолій Гриценко може стати кращим президентом України.

– Наразі ви – у команді кандидата на пост президента Анатолія Гриценка. Чому вирішили приєднатися саме до Гриценка?

– Вітаю. Перш за все, президент має бути прагматичним вибором кожного українця. Наразі війна і саме він повинен виконувати основну функцію головнокомандувача, тобто захищати нашу країну для того,щоб дійсно наступив мир в Україні. Нам потрібна людина з військовим досвідом, саме як Анатолій Гриценко. Він цінує життя солдата, розуміє, яке треба озброєння, не заробляє на армії, пожертвах людей, спирається на довіру народу. Країна наразі перетворюється на країну бідних людей, бо діюча влада почала займатись збагаченням, не ховаючись від народу. Ми хочемо бачити людину, яка нетерпима до корупції. Якщо вести мову про законотворчу діяльність, то одними з перших законопроектів, які внесе у парламент вже президент Гриценко будуть закон щодо протидії хабарництву. У 2008 році, Анатолій Гриценко зареєстрував у парламенті цей законопроект. За нього проголосували 364 народних депутати. А заветував його президент Ющенко, через що країна втратила 10 років вільного розвитку.
Ми живемо в несправедливій системі. Але вихід є. Якщо зробимо правильний вибір.

– Вибори-2019 багато хто називає рубіжними для країни. ЧИ вважаєте ви їх такими? Чому?

– На цих виборах буде вирішуватись питання, якою буде Україна найближчі 5 років. Поки що ми мало чим відрізняємось від РФ. У нас нема свободи слова. Зараз майже весь медійний простір контролюють олігархи. Чому ми не живемо по-новому, в нас немає чесних суддів, вони усі під діючою владою. У нас так само нема нормальної медицини, нема освіти, нема безпеки, в країні безробіття. Виглядає дуже дивним, коли ми після всього, що пережив народ, не даємо відповіді на питання заради чого все було, наші герої гинули на Майдані, продовжують гинути на Донбасі. Тільки в минулому році загинуло більше 110 військовослужбовців, 768 поранених. Вони дали нам час, щоб ми укріпилися, стали на ноги та змінили ситуацію в Україні. У цих президентських виборах усі повинні перетворити свій бюллетень на кулю та вбити корупцію. Якщо ми цього не зробимо, то гріш нам ціна. Держава, мова і народ потрібні триматися за цінності, а ці цінності в нас закладають з дитинства. Нам треба абсолютна інша система. На цих виборах буде питання нашої державності. Бо нас не завоював зовнішній ворог, нас добиває внутрішній ворог, своїм ставленням до людей. Цей бій ми маємо виграти. Завдання – вбити корупцію.

– Чи може команда Гриценка забезпечити членство в ЄС?

– Мені здається, це обов’язок будь-якої влади, яка підписалась під угодою про асоціацію. Наразі ми ніяк не наближаємось до цього. На форумі ми висували єдиного кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Ми довірились йому та готові йти з ним до кінця. На сьогодні 7 країн ЄС підтримують програму Гриценка, а саме те, що він пропонує для зовнішніх стосунків між Україною та ЄС. Ми дуже зацікавлені, щоб створити в Україні інвестиційні умови, створити більше робочих місць для українців. Адже скільки вже поїхало молоді з України на заробітки. Для цього треба створити всі умови для розвитку країни, чесний суд, в тому числі і чесного президента. У програмі Анатолія Гриценко чітко зазначено що він йде тільки на 5 років, тобто на 1 президентський термін. 800 євро – середня зарплата, 150 євро – мінімальна пенсія – це той орієнтир, який має втілити у життя майбутній президент для кожного громадянина країни. Це дозволить нам зупинити відтік трудового капіталу. Якщо будуть нижчі заробітні плати, то всі поїдуть. А нам треба за рік вичистити корупцію, змінити інвестиційний клімат, поміняти судову систему, яка не опрацьовує принцип справедливості, надати сигнал іноземним партнерам, що тут не влада вирішує. У програмі Гриценка написана формула, що всі витрати на комунальні витрати повинні бути не більше 15% від загального доходу у сім’ї. Тоді в такій країні захочеться жити. Треба прибрати монополію і це можно зробити швидко.

– І зараз трохи про сам процес волевиявлення. Ви заявляли про те, що ЦВК намагається узаконити підкуп виборців. Яким чином? І як цьому можна протистояти?

– Я очолюю юридичний напрямок у штабі Гриценка. Після реєстрації кандидатом у Президенти команда Гриценка звернулася до Центральної виборчої комісії, щоб отримати доступ до реєстру виборців, який так і не був наданий. Адже на початку виборчого процесу в реєстрі виборців було 35 мільйонів 600 тисяч виборців. Проте згодом з’ясувалося, що їх уже 29 мільйонів 800 тисяч осіб. Різниця – понад 5 мільйонів.

– Андрій Садовий зняв кандидатуру на користь Гриценка. Чому?

– Я не вірив в це до кінця. Але так сталося і я радий, що помилився. Після цього статус єдиного кандидата від демократичних сил набирає обертів та підсилюється. Всі, хто залишається у четверці лідерів: Бойко, Тимошенко, Зеленський, Гриценко. Я прогнозую, що в другому турі буде Зеленський та Гриценко. По тій динаміці, що рейтинг Тимошенко зараз падає, Зеленський набирає, Гриценко набирає. Ми ще побачимо тих політиків, які підтримають Анатолія Гриценка.

– Ви відвідали Чергігівщину? Де побували, ваше враження після поїздки?

– Я був до цього в Кіровоградській області. І Чернігівська, і Кіровоградська область вирізняються своїм депресивним станом. Люди безробітні, все дуже напружено. Побував також у Прилуках, де мав розмову з військовими пенсіонерами та ветеранами АТО. Також був в Ічні на молочноконцерному заводі. Це єдине підприємство, що має сертифікати на продукцію, яка буде постачатися до країн ЄС. Було приємно поспілкуватись з працівниками заводу. Це фаховий персонал, який працює у 4 зміни. Треба допомагати таким підприємствам. Я би хотів щоб наша система була схожа саме на європейську. Анатолій Гриценко поділяє цю точку зору.

Коментарі (2)

7 | 2019-03-11 08:40

це все за словами леніна зінов*єві і каменеві тобто політпроститутки які сплять і бачать себе при владі щоб дерибанить ,вони вже ж були у руля і шо свої статки збільшили і на тому все, свого часу вони разом з юлєю вже зрадили одного Президента

М.Боюра | 2019-03-05 22:11

– "Наразі ви – у команді кандидата на пост президента Анатолія Гриценка. Чому вирішили приєднатися саме до Гриценка?- цур з вами, невже не зрозуміло, що Гриценко обіцяє пост мінюста, а Порошенко нічого не дав.
 У нас все погано, надто погано, дуже погано,- а те що війна, що Порошеннко домігся надзвичайної підтримки Західного світу у цій війні, що створена сучасна армія, що наша економівка, втративши 22% свого потенціалу все ж розвивається, що простолюди не пухнуть від голоду, бо відчувають підтримку влади, та хіба все перерахуєш? Зат..., Миколо, не бреши.
    
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор