Останнє оновлення: 17:22 понеділок, 28 вересня
Пряма мова
Ви знаходитесь: Політика / Україна / В УПЦ Московського патріархату, виявляється! – куратори з Москви
В УПЦ Московського патріархату, виявляється! – куратори з Москви

В УПЦ Московського патріархату, виявляється! – куратори з Москви

Як кажуть в народі, «Ніколи такого не було і ось – знову!»...

Так звана «Українська православна церква Московського патріархату» залежна від політики, що диктується з боку Росії, а куратором цього процесу в Україні є, зокрема, митрополит Антоній (Паканич) і Вадим Новинський.

Про це в ефірі телеканалу «ZIK» заявив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський УПЦ Олександр (Драбинко), передає спеціалізоване видання РІСУ.

Митрополит Олександр зазначив, що після Об’єднавчого Собору 15 грудня в Києві він став кліриком Української православної церкви на чолі з новообраним канонічним митрополитом.

«А Українська православна церква, до якої ми належали нещодавно, – це сукупність єпархії Російської православної церкви в Україні, яка, як суб’єкт і об’єкт, не сприймається Вселенською православною церквою», – зазначив митрополит.

«Це єпархія РПЦ, яка знаходиться на території держави Україна, яка об’єднана у певну форму, яка зареєстрована як Київська митрополія. Є юридична особа, яка представляє цю релігійну організацію. Але ми з владикою Симеоном з 15 грудня до цієї Церкви не належимо», – додав митрополит.

Він також відповів на запитання ведучого, чи заява УПЦ МП про невизнання Православної церкви України є ескалацією ситуації.

«Так і є. Це ескалація конфлікту, який уже давно створений в українській церкві. І причиною цієї ескалації є виключно політичні мотиви від Опоблоку. Безпосередньо від пана Новинського. На жаль, УПЦ МП сьогодні не вільна від політики, яка диктується зі сторони Росії. А куратором цього процесу в Україні є митрополит Антоній (Паканич) і Вадим Новинський. Це виключно політичні мотиви», – заявив митрополит Олександр (Драбинко).

На ілюстрації – Вадим Новинський, російський бізнесмен, що отримав громадянство України 29.05.2012 р. від Віктора Януковича на прохання відПетра Порошенка.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО