Останнє оновлення: 22:42 п'ятниця, 27 березня
Заява
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Звернення учасників АТО щодо припинення діяльності Московського патріархату в Україні
Звернення учасників АТО щодо припинення діяльності Московського патріархату в Україні

Звернення учасників АТО щодо припинення діяльності Московського патріархату в Україні

Під прикриттям церков, підпорядкованих Москві, – заявляють учасники АТО, – проводиться системна антиукраїнська діяльність.

Про це йдеться у наведеному нижче зверненні ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».

Саме в Запоріжжі нещодавно відбувся скандальний випадок з відмовою попа з московської церкви надавати ритуальну послугу батькам загиблої дворічної дитини. Вочевидь. це стало «останньою краплею».

Учасники: Олег Коломоєць – Голова ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»; Олександр Дяченко – громадський діяч; Микола Колесник – куратор 40 батальйону «Кривбас»; Тетяна Деркач – публіцист-релігієзнавець; представники козацьких організацій Запорізької області; представники учасників АТО Львівської, Чернігівської, Дніпропетровської та інших областей України.

Організатори заходу заявляють, що від початку російської агресії проти України Українська Православна Церква, що підпорядкована Московському Патріархату, виявляє свою антиукраїнську та антидержавницьку позицію.

Бійці переконані, що події у прифронтовій Запорізькій області є свідченням злочину проти життя та здоров’я громадян України, відверто направлені на дестабілізацію ситуації в державі.

Ветерани АТО закликають припинити діяльність на території України Української Православної Церкви, що підпорядкована Московському Патріархату, як такої, що має екстремістський характер та здійснює діяльність, спрямовану на підрив державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Представник Чернігівщини на відео - з 12 хвилини:

Ветерани АТО систематизують факти антидержавницької діяльності московського патріархату за адресами:

  • м. Запоріжжя, пр.Соборний 152, оф. 215, ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»
  • facebook Community Organization Стоп РПЦ в Україні
  • facebook Oleg Kolomoets, Товариство ветеранів АТО Запоріжжя
  • e-mail: tov-zp@ukr.net , vip.kolomoec6117@gmail.com

Коментарі (7)

Юрій | 2018-01-28 07:21

Коли ми за світовий порядок і законність, то слід визнати, що українська церква самозванна і не законна, вона не числиться, як повноправна в Константинополі і всі її дії теж фейк.

простий Українець | 2018-01-26 20:34

Я пам'ятаю з дитинства рижого попа з сильним кацапським амбре, який повчав у мне вдома, що треба вчити руську речь, а не якесь селянське напечые. Жаль, що він змився, поки я виріс, але є нові і більш паскудні.

простий Українець | 2018-01-26 20:29

ФедорПридурки. Превратим войну гражданскую в войну религиозную? Мало крови? Больше захотелось? Редкостные к...\\\\ ----іще одне слово про громадянську війну, пане кремлівський чернігівець, і засвітимо вашу ай-пі адресу.----
выпей зеленки или свинцу. Самолыкування поки доступне.

Бандера | 2018-01-26 13:50

Роз`ясніть шановні співвітчизники, можливо я щось пропустив? Звідки взявся Київський патріархат, його хоч один із патріархатів визнав?
________________
На Колимі твої співвітчизники, а не в Чернігові.
Це російський бот-пропагандист, який прийшов сюди через анонімайзер у Швеції з IP 77.111.244.58

Юра | 2018-01-25 22:08

Федор
Федор, напросишся і доведеться їхати у в Москву та російську пропаганду повторювати звідти . Відберуть у тебе відставні привілеї

Федор | 2018-01-25 21:53

Придурки. Превратим войну гражданскую в войну религиозную? Мало крови? Больше захотелось? Редкостные к...\\\\ ----іще одне слово про громадянську війну, пане кремлівський чернігівець, і засвітимо вашу ай-пі адресу.----

свiтле | 2018-01-25 13:12

 ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТЬ З МОСКОВСЬКИМИ ПОПОМИ А НЕ БАЗiКАТИ?ЗБИРАЙМОСЯ НА ВЕЧЕ...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівська фабрика запустила у виробництво захисні костюми, бахіли, нарукавники і маски

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор