Останнє оновлення: 19:51 вівторок, 20 лютого
Контрпропаганда
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Про велич Росії. Як у Чілі
Про велич Росії. Як у Чілі

Про велич Росії. Як у Чілі

Коли вкотре почуєте про так звану велич Росії, згадайте про територію РФ, що складає близько 1/9 частини суходолу планети.

Згадайте територію, бо що великого можна згадати ще? Населення? Економічну міць?

На цьому наголошує в своєму свіжому відео канал в YouTube з чудернацькою назвою «Хрендяблики», котрий видає свої ролики «на гора» не часто, але зазвичай вельми влучно.

Найбільш відомий ролик цього каналу – «Стыдно быть русским», заборонений на Росії внесенням у відповідний федеральний список.

Враження жителів РФ про так звану «велич» Російської Федерації, окрім суто пропагандистського ефекту, можна пояснити зв’язкою у свідомості потужності держави з її площею.

Така логічна зв’язка, можливо, була правильна років зо 200-300 тому. Тоді площі мали прямий зв’язок з економічною та військовою величчю. Бо площа – то і чисельність населення, і продукція, яку воно може виростити.

Однак навіть в такому розумінні велич Росії суто вигадана, тому що територія РФ, придатна для проживання – це вузька частина суходолу, до того ж надмірно видовжена. Схожа на… Чілі, що в Південній Америці.

Мордор ватник вата

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівці вшанували пам'ять Небесної Сотні.

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор