Останнє оновлення: 12:24 четвер, 22 лютого
"Права" й іспити
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Реформа спіткала білети для іспиту водіїв
Реформа спіткала білети для іспиту водіїв

Реформа спіткала білети для іспиту водіїв

Які результати масового обговорення білетів для іспиту водіїв, повідомляє Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області.

Протягом березня та квітня 2017 року Головний сервісний центр МВС вперше в Україні провів громадське онлайн-обговорення екзаменаційних питань з правил дорожнього руху, за якими складали іспити для отримання посвідчення водія.

У обговоренні взяли участь більше 10 тисяч громадян – це і пересічні громадяни, і викладачі профільних навчальних закладів.

Загалом тестовою версією білетів з ПДР скористалися 111899 разів. До питань було внесено більше 800 поправок.

«Наразі роботу над опрацюванням і вдосконаленням питань завершено. До кінця червня теоретичну частину іспиту для отримання посвідчення водія українці почнуть складати за новими виправленими питаннями з ПДР у сервісних центрах МВС, – зазначає начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. – Наша мета полягала у тому, аби провести детальний аналіз усіх пропозицій та зауважень до екзаменаційних питань, вилучити логічні помилки, двозначність у варіантах відповідей та невідповідності».

Питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах. Більше уваги в білетах приділили практичним навичкам, котрі знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом.

Окрім цього, питання згрупували відповідно категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусами чи вантажівками.

Наразі таких питань буде введено 2500 з можливістю їх доповнення, з’являтися під час іспиту вони будуть у порядку випадковості.

До кінця 2017 року заплановане також впровадження посиленого контролю над процесом складання як теоретичних, так і практичних іспитів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Піраміда зі скла і металу прикрасила Рublic Space RemZavod і служитиме Чернігову

RedTram
Загрузка...
Північний вектор