Останнє оновлення: 14:37 понеділок, 9 грудня
Інтерв'ю
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Андрій Білецький: «14 жовтня ми оголосимо про створення нової політичної сили»
Андрій Білецький: «14 жовтня ми оголосимо про створення нової політичної сили»

Андрій Білецький: «14 жовтня ми оголосимо про створення нової політичної сили»

Громадська діяльність, розбудова обласних осередків та створення потужної політичної сили, яка зайде у парламент і змінить Україну.

Такі головні завдання, які ставить перед собою екс-командир полку «Азов» та народний депутат України Андрій Білецький. Ці тези він озвучив в ексклюзивному інтерв’ю Svoboda.FM під час перебування у Чернігові.

Андрій Білецький анонсував створення нової політичної сили на базі руху «Азов». Не могли не поговорити  також і про інформаційну безпеку України, ситуацію на Донбасі та перспективи повернення окупованих територій.

Чи існує інформаційна безпека в Україні?

Як сформована структура – ні. Існує інформаційна безпека Президента, а не держави. Проблема величезна. Вона у тому, що ми отримали на Донбасі і в Криму. Ми можемо скільки завгодно говорити про росіян на Донбасі і в Криму. Але ми отримали там величезну кількість людей, що були вороже налаштовані до України. І це якраз свідчення тієї інформаційної безпеки України.

Ми досі програємо інформаційну війну?

Так, вчисту. На жаль, український інформаційний продукт програє російському.

А хоч щось зараз змінилося?

В головах 100 відсотків змінилося у деякої частини населення. Я сам з Харкова і можу сказати, що до цього не було такої активної проукраїнської прослойки населення. Раніше цього не було. 300 років культурної експансії Росії не проходять просто так. Я певен, що Чернігів більш українське місце, ніж Харків. За суттю. Все таки 1300 років історії. Але постсовкові тенденції тут скоріше будуть пов’язані із складною економічною ситуацією. Погодьтеся, важко бути патріотом неуспішної країни. Проте, ситуація змінюється. Адже в тому ж таки Маріуполі місяць правління «ДНР» людей таки чомусь навчив. Тобто, повернув Маріуполь в український бік. У мене дуже багато – декілька сотень хлопців з полку – з окупованої частини Донбасу. Вони все кажуть одне і те ж: там настільки окупований інформаційний простір, що вони не чують правди. Інколи до них доходить через шлунок. Однак тотальна російська пропаганда переконує їх у тому, що на їх очікує масовий геноцид у випадку повернення української влади.

Ми всі дуже переживаємо і очікуємо, коли в Україні буде мир…

Повний мир буде лише після відновлення соборності. Це не одноденне питання і навіть не одного року. Насправді, це не простий шлях і він не буде  повернутий лише дипломатичним шляхом. Це військово-дипломатичний шлях і найближчим часом ми не зможемо Донбас повернути. Але це не значить, що ми не повинні не ставити собі це за мету. Дочекатися свого часу і повернути Донбас.

А з Кримом як має бути?

З Кримом буде складніше, через те, що Росія юридично собі його оформила і водночас простіше, адже там не пролилася кров.

Давайте про діяльність «Азову» на Донбасі. Це ж не тільки військовий підрозділ.

Так, ми займаємося і перекриттям криш і проведенням патріотичної гри «Джура». Тобто, ми взяли всю допризовну підготовку у декількох районах на себе. Ми маємо 2 великих – це наша найбільша гордість, у нас є 2 великі безкоштовні спортивні зали і наші діти вже вигравали чемпіонати по самбо. При цьому жоден з батьків не платить. «Азов» допомагає встановлювати пам’ятники сім’ям загиблих. Зрештою, «Азов» зробив таку культурницьку річ як: батько одного із наших бійців фігуру Святослава і ми поставили її у Маріуполі на місці Леніна. Що ж до всієї Україні – у нас вже є осередки у всіх областях України. І навіть підпільна в Криму.

Наскільки потужною, на Вашу думку, є організація «Азову» на Чернігівщині?

Вона мобільна, потужна. І у неї є всі шанси для росту.

Як людина, яка розчарувалася у депутатській діяльністі. Якщо будуть позачергові вибори до Верховної Ради, ви будете брати в них участь?

Якщо буде йти питання йти мені мажоритарником – ні. А якщо йти політичною силою – однозначно. Ми зараз її створюємо. Це для нас дуже складно, бо у нас нуль політичного досвіду. Ми не хотіли принципово брати старих політиків. А ми беремо вчорашніх ветеранів молодь. Зайдемо туди – змінимо ситуацію, поборемо договорняки. Бо чому не змінили систему у 2014 році? Бо для цього треба нова система координат. Окремі хороші люди, які зайшли в Раду не є системою. Щоб змінити стару систему – треба зробити нову систему.

Коли ви будете готові до політичної боротьби?

Мені потрібно зараз вивісити прапор, заявити про політичні амбіції «Азову». Це ми плануємо зробити 14 жовтня у день українського вояцтва. Ми оголосимо назву, принципи і почнемо діяти. У найближчих виборах ми братимемо участь.

Де гарантія, що Ваша політсила буде чимось відрізнятись для виборця від попередніх?

Ми справді хочемо відрізнятися за стилем дій. Програму ми обіцяли озвучити 14 жовтня, але для Вас декілька тез скажу. Ми хочемо перетворення України з об’єкта на суб’єкт політики. Це концепція створення Балто-Чорноморського Союзу на противагу Сходу і Заходу: як ідеям вступу в Євросоюз, в який ми ніколи не вступимо, так і проросійським ідеям. Є Хорватія, є Естонія, є Польща, які готові до таких дій. А ми хочемо бути не окраїною Росії чи Європи, а стати центром. Ми хочемо стати центром системи безпеки. Ми хочемо визнання нечинним дії Будапештського меморандуму.

Тобто, ви хочете повернути ядерний статус?

Так, дійсно, ми хочемо мати таку можливість і ми можемо повернути ядерний статус. Це абсолютно реально, від закритого циклу повного виробництва до «Южмаша», який виробляє і зараз найкращі ракети в світі. У сфері армії, ми хочемо, щоб вона складалася з двох частин: територіальної оборони, яка не буде використовуватися за межами країни. І також армія національних інтересів, яка буде складатися з 200 тисяч контрактників.

За що утримувати таку армію?

Звичайно, без повноцінної потужної економіки цього не зробити. Мова повинна йти про економічну революцію в Україні. По-перше, не буває передової аграрної країни. Тому нам потрібна нова індустріалізація. Цим шляхом зараз іде США і Німеччина, які почали повертатисвої виробництва з Китаю. Це так звана четверта технологічна революція. Зараз основний продукт економіки – мізки, креативність, винаходи, патенти. Це дає 90 відсотків доходу. Це технології. Чи може цього досягнути Україна? Так, у нас дуже потужна освіта і талановиті люди. Ми в топі наукових країн і якщо не вкладатися в розпіли і вивіз лісу-кругляка в Європу – ми це зможемо зробити.

А кому потрібна сильна Україна?

Тільки нам.

А завдяки яким коштам ми зможемо це зробити?

Дивиться, не хоче вдаватися в лівацтво або комунізм. Але у нас 60 відсотків економіки в тіні. У нас є величезні збитки від корупції. У нас є олігархи, яких у прямому сенсі слова можна розкулачити на десятки мільярдів доларів, щоб профінансувати будь-який ривок у майбутнє. Коли США починалися як колонія, що почала війну з Британією – їм ніхто не допомагав. У всіх країн є власні інтереси. І нам будуть допомагати, якщо ми будемо сильними. Із конченою, корупційною, слабкою країною ніхто не буде розмовляти.

Чи не буде крові, якщо ви говорите про націоналізацію?

Ні, адже ми говоримо не про великий бізнес, а 6-7 олігархів. Мова йде про націоналізацію природніх монополій. Наприклад, енергетика. Ми її продали і що отримали? Лише великі заробітки олігархів і зношення мереж. Країна могла з цього заробляти, а ми втрачаємо.. Я знаю одну невелику складову, як заступник голови комітету по національній безпеці і обороні, маю допуск до документів. Ми виділяємо комічні кошти, не відсотки, а саме суми. Від 30 до 50 коштів на оборону розкрадається. Але заділ для того, щоб зробити країну кращою у нас є.

А що нам це заважає робити?

Є проста річ, називається система. Вона так зроблена, що є природній відбір антиеліти. Тому треба ростити нову політичну систему паралельно. Ми її зараз ростимо. За 2 роки піднялася величезна кількість пасіонаріїв. Це не час виборів і люди показали свою внутрішню структуру. І зараз в мене головне завдання – ростити і вести цих людей.

Коментарі (11)

Гость | 2016-10-06 13:58

яке ЕС та НАТО??? вы почитайте хотя бы что говорит белый вождь! он против ЕС, куда бы вступили? он за новую империю белого человека. Были у нас уже таки и не один за империю белого человека. Билецкий умный парень, разводит свой электорат

еней | 2016-10-06 11:36

кому потрібна твоя партия. ти вже депутат . що ти зробив. на виход.. знов буде так як пише поетеса всі проти всіх. усі не з ким незгодні. злість рухає людьми. але у бік безодні. зла морда твоя

чернiгiвське свiтле | 2016-10-06 08:26

ПОБiльше в раду зайшло таких полiтсил як АЗОВ,ПРАВИЙ СЕКТОР,СВОБОДА.БО вони ПАТРIOTИ.
ТО Й КОРУПЦiЮ б ЗДОЛАЛИ I В НАТО i EC давно б вступили.
БО З ЮЛЬКОЙ ТА ШЛЯЖКО далеко не пройидеш!!!!!

вася | 2016-10-06 00:10

Зачем нам новая политическая сила ,старые некуда девать.

Крук | 2016-10-05 17:29

А че там с расследованием убийства Саши Белого, Ярика Бабича? Как там Ренат Ахметов поживает, а, ребята?

Бедный Йорик | 2016-10-05 16:56

Ещё один спаситель выискался. Какие умные слова говорит. Сам то верит ли в этот бред? Тут всё ясно, цель одна - кормушка.

Бенцион | 2016-10-05 15:13

Всё таки, насколько умный и дальновидный Б.гоизбранный народ и его лучшие представители, такие как Поро...нко, Яц...юк, Коло...ский.
...
К примеру, у Петра Алексеевича удачно получается совмещать ведение "гибридной" войны и бизнеса в России, у уважаемого Бенциона - накачивать с нуля политические проекты, которые берут (или хотя бы серьёзно претендуют) на влияние в обществе: не исключены (скажем так) шалости со Свобо..., Самосамо, Новый фронт, Ук.оп, теперь - очередная политсила.
...
Какой талант, какой Человек, глыба!

Гость | 2016-10-05 14:48

Ми знову беремо на себе місію захисників і щиту Європи. Ми знову перші на полі бою - ми знову щит Європи. І ми знову станемо Імперією!
Тут ми починаємо нову Імперію!
Новий Золотий Вік!
Україна всю свою історію була авангардом Білої Цивілізації. Тепер настає час виконати своє головне призначення – стати не щитом а мечем Білої Європи, врятувати Білу Людину від вимирання, створити нові Ідеали, стати новим Сонцем, що засвітить Європейським Націям.
Я мітраїст. Я реально вірю в те, що ми воїни світла і несемо світло порядку у цей світ хаосу й темряви.

Гость | 2016-10-05 14:29

Этот белый вождь выступает против членства Украины в ЕС, за отмену Будапештского меморандума, то бишь за ядерный статус и за создание новой империи от моря до моря, включая Польшу, Прибалтику и Хорватию. Интересно согласны ли с этим те страны, которые уже в ЕС. Кто разделяет эти взгляды тому с ним по пути.

Патріот | 2016-10-05 13:28

свій
обіжені і опущені негодують=)))

свій | 2016-10-05 10:50

не забудьте авакова зробити почесним смотрящим...плагіатщики
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У Чернігові провели Вечір спогадів до дня народження Олександра Норова

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор