Останнє оновлення: 22:11 субота, 21 квітня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Росія готує до війни міністерства й Центробанк
Росія готує до війни міністерства й Центробанк

Росія готує до війни міністерства й Центробанк

У мобілізаційних заходах, що проводяться в рамках раптової перевірки Збройних сил Російської Федерації, візьмуть участь структурні підрозділи Мінкомзв'язку, Мінфіну, Мінпромторгу, Росрезерву і Банку Росії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони РФ, – інформує «Цензор.НЕТ».

«Територіальні органи виконавчої влади будуть здійснювати координацію і контроль переведення сфер діяльності на роботу в умовах воєнного часу, забезпечення мобілізаційного розгортання і заходів територіальної оборони в зоні відповідальності», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в ході заходів раптової перевірки здійснюються мобілізаційні заходи із призову російських громадян із запасу, в тому числі резервістів, поставка автомобільної техніки і формування військових частин територіальної оборони в Південному, Центральному військових округах і на Північному флоті РФ.

«З громадянами, призваними із запасу, проводяться військові збори, на яких військовозобов'язані пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки, навчання з військової облікової спеціальності, проведуть бойове злагодження у складі підрозділів. Вперше питання фінансового забезпечення військ у відриві від постійних пунктів дислокації в рамках раптової перевірки вирішуються із залученням польових установ Банку Росії», – йдеться в повідомленні російського відомства.

Також, за інформацією прес-служби Міноборони РФ, планується перевірити готовність низки підприємств оборонно-промислового комплексу півдня Росії до виконання покладених мобілізаційних завдань на поставку і ремонт озброєння, військової і спеціальної техніки в інтересах створюваних угруповань військ (сил).

«Відповідно до Указу Президента РФ від 17 липня 2015 р № 370" Про створення мобілізаційного людського резерву ЗС РФ", проводиться експеримент з впровадження нової системи підготовки та накопичення мобілізаційних людських ресурсів. Нова система передбачає виділення в складі запасу мобілізаційного людського резерву, тобто громадян, які перебувають у запасі, які уклали в установленому порядку контракт про перебування в резерві в конкретної військової частини на конкретній військовій посаді (резервісти).

Після завершення експерименту буде здійснено впровадження нової системи підготовки та накопичення мобілізаційних людських ресурсів.

Метою створення нової системи підготовки та накопичення мобілізаційних людських ресурсів є забезпечення гарантованого доукомплектування Збройних сил у встановлені терміни військово-навченими мобілізаційними людськими ресурсами, як у період мобілізації, так і для розв'язання кризових ситуацій», - зазначили в російському відомстві.

Раніше, 25 серпня, Міністерство оборони Росії оголосило чергову раптову перевірку боєготовності Збройних сил. Навчання поширюються на Південний, Західний і Центральний військові округи, а також Північний флот і Головкомат Повітряно-космічних сил і Повітряно-десантних військ. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Дерево привалило авто у дворі багатоповерхівки в Чернігові

Данило МИРОНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор