Останнє оновлення: 19:57 середа, 29 червня
маріонетки Кремля / політична деградація і занепад
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/244087.html
Кремлівська маріонетка Азаров з Москви віддав Крим Росії

Кремлівська маріонетка Азаров з Москви віддав Крим Росії

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, який після Майдану переховується у Росії, ретранслює мантри Кремля і вважає питання анексованого Криму "вирішеним назавжди".

В інтерв'ю виданню "Комерсант" Азаров заявив, що Крим "взагалі ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік".

Прем'єр-утікач переконаний також, що з часом світ визнає Крим частиною Росії.

- Визнають, нікуди не дінуться... Крим ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік, коли його адміністративно передали в рамках єдиної держави, — сказав Азаров.

Він вважає, що Захід не хоче визнавати новий статус Криму зараз, але це вже фактично відбулось. Згадав Азаров традиційно і про "бандерівський режим" в Україні:

- Калінінград, або Кенігсберг, був колись столицею Пруської держави, але зараз же нікому з німецьких керівників в голову не прийде сказати: поверни назад Калінінград. Так нікому не прийде в голову ставити питання і про повернення Криму. Був там референдум, і ясно, що кримчани жити з цим бандерівським режимом не захотіли. Це їхнє право, вони, врешті-решт, автономна республіка, — додав екс-регіонал і приплів приклад Косово як "сакрального" місця для сербів.

Цікаво лише, чому у кремлівської маріонетки так погано з логікою і чому винятковим правом повертати свої сакральні території за допомогою "зелених чоловічків" і референдумів вин наділяє лише своїх нинішніх господарів.

Цікаво, що з подібною позицією політичний старець Азаров планує колись повернутися в Україну і дуже переймається, щоб між Україною і Росією був укладений договір про демаркацію кордонів. Тоді, на його думку, постане і питання Криму.

Собі в заслугу Азаров поставив ріст ВВП, низьку інфляцію і відсутність корупції. А ще дуже жалкує, що садисти і зрадники (на думку Азарова, "великі патріоти України") з угруповання "Беркут" не ліквідували Майдан і його "бойовиків" у силовий спосіб, а Янукович не очолив спротив "заколотникам" за допомогою вірної йому частини армії на Півдні і Сході країни.

Коментарі (1)

жанна | 2016-02-17 11:42

чувирло.


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM