Останнє оновлення: 20:38 середа, 24 лютого
медіа-окупація
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Міністр культури прокинувся: за відсутність української в FM-діапазоні потрібно забирати ліцензії

Міністр культури прокинувся: за відсутність української в FM-діапазоні потрібно забирати ліцензії

Міністр культури В'ячеслав Кириленко заявив, що у радіостанцій, які не мають в своїх ефірах пісень українською мовою, треба забирати ліцензії.

Про це він на писав на своїй Twitter-сторінці.

"В Україні є типу вітчизняні FM-станції без пісень укрмовою взагалі. Якщо така профанація, то треба міняти закон і забирати ліцензії. І негайно", - зазначив Кириленко.

При цьому він не уточнив назв радіостанцій, пише Українська правда.

Як повідомлялося раніше, в результаті останнього проведеного "конкурсу" Нацрада віддала перевагу по місту Ніжину немісцевій мережевій станції Хіт-ФМ, україномовний продукт в ефірі якої не перевищує 3,5%. Натомість за бортом залишилися місцеві україномовні мовники.

Фахівці зазначають, що місцеве мовлення протягом останніх років було фактично добите тотальною зміною позивних регіональних FM-станцій. Про це та інші нюанси вітчизняного мовлення наприкінці минулого року Свобода ФМ писала більш докладно у редакційному матеріалі. У статті зазначалося, що притягнути до відповідальності порушників ефіру і відкликати ліцензії в Україні "складно" навідь за допомогою суду.

Коментарі (1)

Aleks | 2016-01-04 18:22

Достойна ли история национальных
меньшинств зала в музее?
  Достижения межнационального согласия в Украине в значительной степени зависит от того, насколько представители ее этносов знают о роли национальных сообществ в истории нашей страны, вклад каждого из них в ее развития. Общеизвестны взносы поляков, греков, евреев, немцев и других этносов, которые сотни лет живут в нашей стране, в развитие строительства, экономики, науки и культуры Украины. Однако в Украине нет ни одного места, где бы можно было бы ознакомиться с материалами по истории и культуре национальных меньшинств Украины. Поэтому, руководствуясь положением о том, что «одной из основных задач Национального музея истории Украины предусмотрено экспонирование истории и культуры этнических групп населения Украины» (см. письмо Министерства культуры Украины №1116/67/13-12 от 19.04.2012), Общественный совет Минкульта предложил устройство экспозиционного комплекса национальных меньшинств в одном из залов Национальном музее истории Украины.
негативный ответ был дан на депутатский запрос Веселовой Н.В. В ответе (№17058/0/2-15 от 13.10.15), который подписал вице-премъер-министр В.Кириленко, фактически изложена министерская позиция на вопрос «Достойна ли история национальных меньшинств хоть одного зала в Национальном музее истории Украины?». Комментарии, как говорится, излишни.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Відкрилася звітна виставка світлин Чернігівської організації Національної спілки фотохудожників

SVOBODA.FM