Останнє оновлення: 20:02 п'ятниця, 20 квітня
трудові будні
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Після втечі Януковича у страусів в Межигір’ї впала народжуваність

Після втечі Януковича у страусів в Межигір’ї впала народжуваність

Страуси, що залишилися жити в Межигір’ї після втечі господаря, підтримки не втратили. Їх продовжують доглядати зоотехніки.

Як повідомляє «ТСН», своїх страусів у Межигір’ї Віктор Янукович навідував раз на два-три тижні, розповідає зоотехнік Анатолій Сміхула.

Він працює вже шість років, але як безпосередньо власник спілкувався зі своїми пернатими, жодного разу не бачив.

«Коли він приїжджав, нас обачно ховали. В хатинки заганяли, щоб ми не бачили», – розповів працівник. Після втечі Януковича у житті страусів майже нічого не змінилося. Їх так само двічі на день годують комбікормом і прибирають у вольєрах. Єдина проблема – це стрес від великої кількості відвідувачів. Через це, каже Сміхула, у страусів навіть впала народжуваність.

У тутешньому зоопарку також є багато копитних. На їхнє життя і змогу розмножуватися зміна власників у Межигір’і ніяк не вплинула. Нещодавно дитинча народилося у муфлонів. Але фаворитом серед відвідувачів тут називають кабана. Люди сміються, що він схожий на колишнього власника – чи то зовнішністю, чи то сутністю.

Як повідомлялося, в Інтернеті висміяли чергове інтерв’ю колишнього керівника України Віктора Януковича – Янукович зі страусами рве Інтернет.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Радикально переламати ситуацію на користь простих людей

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор