Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політика
Захід не готовий до військових рішень щодо України

Захід не готовий до "військових" рішень щодо України

Захід на сьогодні не готовий до “рішень військового характеру” в Україні й очікує на вирішення ситуації на Донбасі політичним шляхом.

Про це у Вашингтоні польським ЗМІ заявив президент Європейської ради Дональд Туск.

“Без сумніву це питання (постачання Україні зброї – ред.) є на порядку денному, але поки що всі, напевно, хочуть уникнути такого драматичного розвитку подій і все ще сподіваються, що росіяни утримаються від своїх агресивних дій. Тому, сьогодні ніхто не готовий перейти до рішень військового характеру”,- зазначив Туск.

Він додав, що в Європі на сьогодні “немає консенсусу з приводу військового залучення до цього конфлікту”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де факто Обама ввів ембарго на постачання зброї в Україну

Крім того, за словами президента Європейської ради, рішення про можливе постачання зброї Україні не приймається органами Євросоюзу, однак це можуть зробити окремі країни, повідомляє Укрінформ.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM