Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Держдума просить світ визнати українську армію терористами
Держдума просить світ визнати українську армію терористами

Держдума просить світ визнати українську армію терористами

Роман Худяков, депутат Державної думи (ЛДПР) направив звернення до Європейського парламенту з пропозицією визнати збройні сили України і добровольчі батальйони терористичними організаціями.

Аналогічне звернення депутат направив на ім'я голови МЗС РФ Сергія Лаврова.

Повідомляє «Українська правда».

Худяков також вимагає визнати їх причетними до злочинів проти людяності, геноциду і військових злочинів.

Депутат впевнений – Росія та світове співтовариство мають визнати командирів українських збройних сил і добровольчих батальйонів військовими злочинцями, а самі структури - терористичними організаціями.

"Депутати нашої фракції не раз особисто приїжджали на Донбас. Зруйновані будинки, вбиті жінки і пенсіонери, покалічені діти, у яких відібрали дитинство і залишили інвалідами. І це все відбувається методами звірячими, такими, як у нацистів, які лютували в тому числі і на Донбасі. Коли ми збираємося святкувати 70-річчя перемоги над фашизмом - фашизм укорінився на наших кордонах ", - заявив депутат.

"Хто пояснить дітям, що їхню маму закололи ножами просто тому, що вона говорила по-російськи?", - заявив він.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM