СБУ передала чернігівській бібліотеці добірку видань
Добіркою видань про історію України поповнилися фонди обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Короленка. 17 грудня співробітники Управлінням СБ України в Чернігівській області передали бібліотеці збірники документів, нариси, монографії.
Ряд видань, створених на основі архівних матеріалів СБУ, присвячений національно-визвольному руху в Україні та жахливій трагедії українського народу – Голодомору 1932-1933 років.
Працівники бібліотеки щиро подякували співробітникам Служби безпеки за цей інтелектуальний подарунок і висловили переконання, що ці книги стануть у пригоді не лише науковцям, викладачам, учителям, студентам, а й будуть цікавими для школярів старших класів.
Перший заступник начальника обласного Управління СБУ Микола Скиба зазначив, що ці видання допоможуть читачам більш ґрунтовно вивчати історичне минуле нашої держави, у тому числі і такі трагічні сторінки, як Голодомор 1932-1933 років. Він також додав, що Служба безпеки України й надалі проводитиме просвітницьку роботу з надання допомоги освітнім та науковим закладам, державним та громадським установам задля збереження історичної пам’яті українського народу, повідомляє прес-група Управління СБУ в Чернігівській області.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7361 |
Додати коментар: