Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Політичне об’єднання
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Валерій Дубіль закликав нардепів від Чернігівщини об'єднатися
Валерій Дубіль закликав нардепів від Чернігівщини об'єднатися

Валерій Дубіль закликав нардепів від Чернігівщини об'єднатися

Керівник Чернігівської обласної партійної організації «Батьківщина», народний депутат України VI-VII-го скликань Валерій Дубіль закликав всіх народних депутатів VIII-го скликання, обраних від Чернігівської області, об’єднатися заради людей.

Адже наразі Україні потрібна підтримка кожного її мешканця.

За словами Валерія Дубіля, наразі в Україні розпочався Різдвяний піст, тому потрібно молитися за те, щоб Господь благословив Україну і всіх українців у ці скрутні часи.

Коментарі (16)

Виборець | 2014-12-03 13:34

Навіщо в Раді ще один кнопкодав. На жаль, Високий Вал не написав про цей ганебний факт, а на ПIК фотка де Дубіль голосує за трьох була розміщена. Хіба це не ганьба, шановні?

обізнаний | 2014-12-03 12:01

Не хвилюйтеся, не злорадствуйте, Дубіль свого часу дочекається, стрибнне в потяг І на нашій вулиці настане свято. Ось тоді всі знов хвостами замахаєте перед нами

Дон Педро | 2014-12-03 11:00

прилучанин
Там є Оленка якась , вона більш щаслива , то й проходить. Да і Слава Богу. А стояти біля потяга і не ввійти в нього ОБІДНО однако. Та нічого відпочивайте козаче прилучани

Сталкер | 2014-12-03 10:42

По делам человек познаётся. Валера пока теневыми схемами силён и тёрками-перетёрками занимается с "нужными" ему субъектами Молитовность показная, как её Валера демонстрирует, никогда не ценилась в христианстве. Делать же Благо Деяния за счёт других людей и выдавать их как личные заслуги - это вообще не по христиански

прилучанин | 2014-12-03 10:34

дон педру гостю та іншим! Обережно з власною слюною, щоб не поперхнулися та не заразили сказом інших. Дубіль хоть щось та робив для міста, зокрема для 2 лікарні. А що зробили ви. До речі, Дубіль без 5 хвилин депутат ВР 8 скликання.

депутат | 2014-12-03 00:42

Валера вже наводив ділов. Івашки, Журмани, Стеценьки, Демченки, Власенки і інші його шістки показали свій непрофесіоналізм.
Вся область проти нього налаштована.
Ще й тут шось радить, не стидно???

патріот | 2014-12-02 22:30

йому б біля свого будиночка на березі озера скіт створити або міні-монастир і там молитися на благо України.
ось тоді б від нього було б більше користі!

прихильник | 2014-12-02 20:15

щоби ви панi та панове тут не гнали на дубiля але жижки у вас трясуться. вiн ще не сказав свого головного слова. сюрпризи незабаром нас чекають таки.а ви дурнi тут хоч луснiь. а хлопець робить своэ

Левко | 2014-12-02 17:04

Наталія ЯременкоБоже, сидить купка якихось НЕДО.. і брюзжит слюной. Что плохого человек сказал? идиоты.
Причина не в тому, що "плохого" він сказав, а в тому, що зробив. Нардепи від Чернігівщини ніколи не об"єднаються з ним по одній причині - вони дуже добре знають хто такий Дубіль.

я | 2014-12-02 16:59

Прямо скажем- да по-----л по-русски!

Гость | 2014-12-02 15:58

Скажу словами из Золотого теленка дубилю, а кто ты такой???

Наталія Яременко | 2014-12-02 15:08

Боже, сидить купка якихось НЕДО.. і брюзжит слюной. Что плохого человек сказал? идиоты.

!!! | 2014-12-02 14:29

  Звідки стільки ненависті , панове? Якої віри будете? Згадайте добром людину і добро примножиться для всіх нас.

Сталкер | 2014-12-02 13:01

И как мы жили без ваших советов, пан Валерий? Церковь просто отдыхает. Вы укажите всем и когда, и за кого молится. Но, главное, не забудьте свои грехи замолить и новых не свершить. Это будет наилучшее Рождественское действо с вашей стороны

гість | 2014-12-02 12:49

Ну ніяк не вспокоїться к***л. Поради він роздає! Забудь і тебе забудуть!

Дон Педро | 2014-12-02 11:44

Яка людяна людинка - цей Дубіль. Ну дуже, дуже усе за нас, усе за нас міркує. Відпочити Вам треба Валерій Веніодиктович , а про нас хай краще пані Романова з Кодолою Шуриком попіклуються. Відпочивайте.
закрити