Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Донбас: Не вмер Данило, так паніка задавила.
 Донбас: Не вмер Данило, так паніка задавила.

Донбас: Не вмер Данило, так паніка задавила.

Успішні дії сил АТО викликали паніку в рядах донбаських терористів.

Про це повідомляє в мережі Facebook Дмитро Тимчук, посилаючись на оперативні дані групи "Інформаційне Опір".

Від лідерів бойовиків , що орудують в Донецькій і Луганській областях , запити на екстрену допомогу йдуть і до Росії, і до Криму.

На даний момент , за даними групи "ІС " російські " куратори " терористів на Сході України вживають заходів з надання допомоги.

Зокрема , на території окупованого Криму з бойовиків місцевої т.зв. "Самооборони" вже сформований загін загальною чисельністю бл. 300 чол. , Готовий до проникнення на Донбас.

У прикордонних районах Росії навпроти Донецької області сформовані автоколони з озброєними бойовиками загальною чисельністю до 50 вантажних автомобілів.

Луганські терористи отримали обіцянку від російських координаторів на прибуття підкріплення від " кавказців " (чисельність підкріплення і маршрути проникнення в Україну уточнюються) .

В даний момент українські силові структури вживають заходів щодо запобігання проникнення даних терористичних груп на територію України .

Фото - Інформаційного Спротиву

Коментарі (14)

так | 2014-06-05 16:16

правильно
  ЄС І НАТО все решта блюзнірство . Ми європейська нація а не азіатська і наше повітря це європейське повітря.кацапи ніколи не були нашими братами це все була фікція

М.Боюра | 2014-06-05 11:11

 Знаєте, може і блюзнірськи звучатиме це, але путлер вивів і українців, і росіян із того літаргічного сну, в якому ці дві нації знаходилися впродовж 350 років. Тепер вже ніхто не лукавить про братство, про спільну історію - ми завжди були різні, ми завжди були ворогами і так вже залишиться на віки. Ми є європейці, наші друзі в Європі і в Америці - тепер маємо укріпити цю дружбу і тихенько увійти в ЄС та НАТО, для цього є всі можливості, он навіть королева Великобританії в коронній промові підтримала Україну, а це взагалі факт історичний. Слава Україні!

мосфарш | 2014-06-05 10:29

М.Боюра
Раш Фаш \російський фашист\
Местные московские педерасты конечно предпочитают мазать вазелином перед азербайджанцами и кадыровцами. Ориентация конечно понятна, но ошибку-1612 ордынской хунте повторить ужо никто не даст.
Всех предавших славянское единство педерастов будут лечить электричеством на лобном месте. Под пивко по 6 грн.

Раш Фаш \\російський фашист\\ | 2014-06-05 00:19

М.Боюра
Развал-это хорошо.
Побегут спасаться на нэньку хохлы московские,а там на киевском шоссе на брянщине-сюрприз.В виде меня и Ко.
"Оставляем шановни,цинни рэчи и отходим ко рву.Да да,туда,что с хлорочкой."
\\\
IP 37.145.97.168
Хост: 37-145-97-168.broadband.corbina.ru
Город: Москва
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 37.144.32.0 - 37.147.63.255
Название провайдера: Dynamic IP Pool for Broadband Customers ///

М.Боюра | 2014-06-04 22:18

 В усьому світі до терористів єдине відношення - їх знищують. Он наші необстріляні нацгвардійці не могли стріляти в людей ( терористів ), то ті їх і вбили. Терористів треба знищувати, а якщо дістанеться і їх посібникам, то хай думають з ким зв'язуватися, мають знати наслідки підтримки терористів.
 Зараз терористи сходу у відчаї, бо розраховували на військо путлера, а у нього самого проблеми з близьким оточенням - зріє бунт, а далі і розвал імперії.

Did kozak | 2014-06-04 20:57

Це не бот а вова путлер.

воФФке-анонимайзеру | 2014-06-04 15:48

вова (рос франц)
1. Да. Они действительно после увиденного едут подальше от Киева. Во Львов и Франковск.
2. Рейтинг Путлера в Грозном-2000 был 0%. После преобразования фсб-шными головосеками Грозного в лунный пейзаж, а жил. домов российских городов в груду кирпичей рейтинг Путлера стал 99%. Поэтому пришел ваш черед думать, разнообразив собственное дацзебао)). А трюк с французскими и прочими голландскими айпинами - давно не признак отличника в вопросе)).

ну-ка | 2014-06-04 15:18

так для чого тоді витрачати кошти на Литвина щоб він не пускав дядька з салом через кордон і драв з його три шкури? У нас на дирявому бюджеті міліція яка не бореться з бандитами а бореться з бабками прикордонники які кордон не захищають і ще куча різних служб жруть бюджет а свої обовязки не виконують - мабуть треба щось міняти !

вова (рос франц) | 2014-06-04 15:10

Украинцы, если правда на вашей стороне и вы боретесь с сепаратистами-террористами, то почему беженцы из Славянска или Краматорска тикают куда угодно, только подальше от Киева? Где логика? По законам жанра, женщины с детьми должны выбегать на встречу "освободителям" из Нац Гвардии и кидаться на шею, но до дня сегодняшнего НИ ОДИН беженец не рванул в сторону дислокации войск хунты. Был бы хоть один такой случай, так СМИ Украины по всем телеканалам прогнали бы эту новость. Все беженцы хотят куда угодно, но в противоположном направлении от Киева. Граждане украинцы, подумайте об этом. Либо 100% жителей Славянска, включая детей и женщин, все как один сепаратисты, либо ВЫ не правы и это ВЫ террористы. Во втором случае все сразу же становится на свои места, и люди бегут в противоположном от вас направлении!!!
///Це працює платний бот, який не знає, що діється в Україні. І що біженці тікають на Західну Україну і в інші краї держави, зокрема на Київщину, Черкащину...
   IP 95.130.9.89
Хост: digi00277.torproxy-readme-arachnide-fr-35.fr
Город: Не определен
Страна: France
IP диапазон: 95.130.9.0 - 95.130.9.255
Название провайдера: Digicube sas ///

Так | 2014-06-04 15:07

А вы что , не в курсе, что граница с Россией протяженностью более 2 тысяч!!! км? И колючей проволокой она не обтянута.
///
IP
Хост:
Город: Донецк
Страна: Ukraine
IP диапазон: 77.120.56.0 - 77.120.59.255
Название провайдера: Volia Donetsk Network ///

волк | 2014-06-04 14:58

якяк ці бойовики перейдуть кордон ? невже то правда що за гроші прикордонники їх пропускають ?а потім ці бойовики вбивають цих же пограничників шурмуючи їх управління в Луганську . то може не треба брати гроші і пускати їх в Україну?
А ты видел этот кордон? Там любой пропускной пункт можно обойти по проселочной дороге. До событий на майдане, кацапстан считали братской страной! Там граница идет просто по селам: с правой стороны дороги -Украина, с левой - кацапстан! Спасти Укаину может только стена метров в 3 высотой на границе с кацапстаном (на подобии той что была в Берлине). И была бы политическая воля это сделать, то народ бы сам скинулся на стройматериал и отдал бы стране трудовую повинность в виде заливки бетонных блоков. Можно бетонные блоки изготавливать всей Украиной и везти бля установки на границе, а можно заливать сразу монолит, чтобы на годы!!!!!!!!!!!!!!

Шолом | 2014-06-04 14:55

может брать пример с евреев?один выстрел сепаратистов и авиация а также артилерия оставляют пустыню с места выстрела.Иначе сепараторы много солдат положат. Переговоров с ними не будет,это не те люди с кем можно говорить,только уничтожать.слов они не понимают..

сер | 2014-06-04 14:53

ті, що беруть гроші, сидять у затишних кабінетах з кондиціонерами та довгоногими секретутками. і їм плювати на те хто, де і кого вбиватиме. а звичайні прикордонники лише виконують їх накази. ворог не в росії, а в київських кабінетах і з золотими погонами. і доки він не буде знищений в країні буде безлад, адже в каламутній воді...

як | 2014-06-04 14:48

як ці бойовики перейдуть кордон ? невже то правда що за гроші прикордонники їх пропускають ?а потім ці бойовики вбивають цих же пограничників шурмуючи їх управління в Луганську . то може не треба брати гроші і пускати їх в Україну?
закрити