Останнє оновлення: 12:48 вівторок, 16 жовтня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Росія завжди брехала нам, або Надія для гопників помирає останньою
Росія завжди брехала нам, або Надія для гопників помирає останньою

Росія завжди брехала нам, або Надія для гопників помирає останньою

Хто каже, що перед лицем Росії нам не вистачає газу та нафти?

Це не так.

Більш за все нам не вистачає міді.

Міді в яйцях.

Зараз, коли десятки тисяч озброєних росіян стоять на наших кордонах, коли в країні відкрито діє "п'ята колона", в містах і селах повним-повно ворожих шпигунів, а у нашої влади «мозок не дає команду рукам», переговори з Кремлем здаються комусь рятівної ідеєю.

Мовляв, це може нас врятувати від навали. Тисячі українців залишаться жити, цілі провінції не будуть обернені на пустелю.

Я вам на це відповім так: ніколи і ні за яких обставин не можна вступати в переговори з Росією!

Бо переговори для них - просто спосіб надурити супротивника. Військова хитрість. Будь-які переговори Росії завжди закінчуються обманом, зрадою.

Москва порушила всі договори, які укладала з Україною.
Починаючи з самої першої угоди - між Міхаїлом Романовим і Богданом Хмельницьким, і до Мазепи (а потім і до Розумовського) включно - царі послідовно порушували один договір за іншим. Вони брехали, підкуповували і залякували. Вони нацьковували одних українців на інших. Так, крок за кроком, вони позбавили Козацьку Україну її споконвічних прав і вольностей.

Гайдамаки, що довірилися москалям під час Коліївщини, вважаючи їх за «православних братів», також були зраджені і жорстоко катовані.

Історія взаємин Росії та Запорізької Січі теж представляє собою довгу низку московських обманів і зрад, яка закінчилася знищенням славного січового товариства.

Довга історія брехні і лицемірства продовжилася і в 20-му столітті. І з УНР, і з Українською Державою Скоропадського Росія підписувала мирні договори, які згодом зрадницьки порушувала.

Росія завжди брехала нам. Вже на нашій з вами пам'яті - всього кілька тижнів тому - Росія порушила гамузом Великий договір і Будапештський меморандум. Так на які домовленості з москалями можемо розраховувати сьогодні?

Адже з ними має сенс вести переговори тільки в одному форматі – з позиції сильного.

Переговори між Україною і Росією зараз – поки ми ще не перемогли - марні.

І не слухайте тих, хто волає про військову перевагу ворога. Її – цієї переваги – не існує.

Російська армія мало відрізняється від нашої за рівнем озброєння і техніки - всі ми родом із Совка. Мобілізаційні можливості Росії також вельми обмежені; в той час як наші - практично безмежні. Сотні тисяч українців уже сьогодні готові зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину - а українець, природно, чудовий вояк.

Зрозумійте, ми вже зараз у випадку війни напевно переможемо: просто тому, що у нас більше сил, вищий бойовий дух, і тому що ми захищаємо нашу Батьківщину. А нинішня Росія просто не витримає мало-мальськи довгого збройного конфлікту проти нас.

Неможливо завоювати 46-мільйонну країну, населення якої затято бореться за свою свободу. Просто фізично неможливо.
І перестаньте ви раз у раз озиратися за допомогою на Захід. У нас уже є все необхідне для перемоги.

Нам не потрібно ні на кого озиратися. Ми самі все можемо!
У Путіна і його москалів залишається тільки одна надія - звичайна надія гопників: залякати «жертву», позбавити її волі до опору. Вони намагаються залякати нас, зашугати – щоб ми самі все їм віддали.

«Не вір, не бійся, не проси» - ось найкраща лінія поведінки з будь-яким гопніком, а з кремлівським – особливо.

Знаю, це складно. Особливо під дощем із поганих новин.

Нам просто треба перестати звертати увагу на ці «погані новини». Ними нас кожен день у величезній кількості напихають російські ЗМІ і блогери-«бригадні». Про те, що наші військові частини переходять на бік ворога, про слабкість і продажності нашої влади, про непереможну потужності Росії.

Все це - брехня!

Мусимо твердо знати ось що:
Наші солдати - найхоробріші та найстійкіші на Землі і будуть битися до останнього!
Наш народ - мужній, працьовитий, терплячий - буде підтримувати армію всім, чим зможе, а якщо знадобиться - і сам візьметься за зброю. І - не чекай пощади, ворог!
Наш уряд - не ідеал, звичайно, - однак робить все, що може, в даній ситуації. А от якщо ми дозволимо радикалам скинути цю владу в такий непростий момент, то тоді-то Україні і настане справжнісінький триндець.

Ми ОБОВ'ЯЗКОВО переможемо! Інших варіантів бути не може! Тільки цур не боятися ворога і не сваритися між собою!

А ті люди, які розводять паніку або, навпаки, закликають до надмірного радикалізму - вони або боягузи, або дурні, або вороги. Ми добре знаємо, що слід робити з такими у воєнний час!

Спокійно займайтеся тим, чим мусите. Працюйте. Навчайтеся. Служіть. І готуйтеся до війни. А коли вона почнеться, ми разом виб'ємо з загарбника його імперський дух.

Отже, не треба істерик. Більше міді в яйцях! ))

Слава Україні!

ТВі

Коментарі (1)

Алекс | 2014-03-27 20:34

Похоже, новый поп Гапон родился!!! А не кажется ли автору, что поговорка "На вору и шапка горит!" будет наилучшим коментарием к его "зажигательной писульке"? Ощущение, что у вас в стране развалился огромный сумасшедший дом... Такой бред несете... Даже жалко вас становится.
/// АДМИН: Диверсант Алекс давно работает на нашем сайте прямо из Москвы. Склоняет к неравноправному сожительству с Росиией: IP 95.72.153.213 Хост: 95.72.153.213 Город: Москва Страна: Russian Federation IP диапазон: 95.72.152.0 - 95.72.159.255 Название провайдера: Troitsk PPPoE pool///
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Руйнування у селі Августівка, що біля погорілого 6-го арсеналу

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор