Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Портфелі розібрали: Ніщук стає міністром культури?
Портфелі розібрали:  Ніщук стає міністром культури?

Портфелі розібрали: Ніщук стає міністром культури?

Попередній склад оголосять зі сцени Майдану о 19.00.

На цей час влада збирає Віче, де планує назвати кандидатів на міністерські портфелі

Щоправда, перед цим їх повинна ще затвердити Рада Майдану, яка збирається о 14-й.

У разі повної згоди, депутати вже у четвер обіцяють проголосувати за склад нового уряду.

Відповідно до запропонованих кандидатур, які напередодні озвучив комендант Майдану і нардеп від "Батьківщини" Андрій Парубій під час зустрічі з активістами, прем'єр-міністром може стати Арсеній Яценюк або ж Петро Порошенко.

Міністром освіти – ректор Києво-Могилянської академії Сергій Квіт, міністром охорони здоров'я – Ольга Богомолець або Олег Мусій (обидва забезпечували організацію меддопомоги на Майдані).

Міністром молоді та спорту – активіст Автомайдану Дмитро Булатов.

Міністром культури – постійний ведучий Майдану Євген Ніщук.

Очолити МЗС запропонували нібито Лесі Оробець. Утім, депутатка цю інформацію заперечила і каже, що фракція "Батьківщини" затвердила на цю посаду кандидатуру Бориса Тарасюка.

На посаду голови Антикорупційного бюро запропоновано голову партії "Демократичний альянс" Василя Гацька, а люстраційної комісії – активіста Єгора Соболєва. Обговорювали на зустрічі з активістами і кілька інших посад. Зокрема уповноваженим Верховної Ради з прав людини планують призначити голову правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євгена Захарова, головою Конституційної комісії – голову правління Центру політико-правових реформ Ігоря Коліушка, департаменту з питань міграції – активіста Зоряна Шкіряка. Членами оновленого Центрвиборчкому можуть стати заступник голови ЦВК Андрій Магера, координатор мережі "Опора" Ольга Айвазовська і активіст Євген Радченко.

ТВі

Коментарі (24)

ніна | 2014-02-28 09:25

воттакто
Звичайно ж, найнезахищеніших ліквідувати? Ви взагалі знаєте, що таке культура?Мабуть плутаєте з шоу-бізнесом і погано знаєте історію культури... Новому ж міністру культури зичу терпіння, адже культури - не тільки кіно, а велика і розгалуджена система занедбаних сільських клубів і бібліотек. І цю систему нищити, рівноцінно знищенню села, реформувати так, відділяти від культури шоу-бізнес, адже наші, навіть найталановитіші Народні і Заслужені артисти України, безкоштовно не виступали на сільських сценах....інформація для роздумів....

Лариса | 2014-02-27 16:19

таня
Наталия
Гнида этот Порошенко и еще какая,что же он шоколадный наш "патриот" Украины как только заваруха началась производственные мощности кондитерских фабрик срочно в Курск вывез, масса украинцев за которых он так ратует без работы остались и налоги теперь в России платить будет и россиян работой обеспечил.Одно слово "патриот".

Наталия | 2014-02-27 08:09

таня
Таня, по-поводу Ющенко и Януковича полностью согласна. Но с Порошенко - нет. Если бы все олигархи были как Порошенко, то мы точно были бы в шоколаде в прямом смысле! Работники "Рошена" получают очень достойные зарплаты (сын пытался туда устроиться на работу). Все мы не без греха, поэтому не надо всех под одну гребенку... Насчет Булатова ничего сказать не могу. Поживем - увидим. Но лучший индикатор честности и порядочности - МАЙДАН!

Фантом | 2014-02-27 02:56

Только ***-политическая газета может назвать Героя
тамадой. Мы поражались его стойкостью и мужеством особенно когда все "кули в лоб " сбежали с Майдана.Одессит.

МАДЯР | 2014-02-27 01:49

ЩЕ СЯ ТОЙ НЕ ВРОДИВ,ЩОБИ ВСІМ ДОГОДИВ!

v shoschi | 2014-02-26 23:03

Іван
М. Боюра Щоб писати таке ТУТ, треба було постояти поряд з Ніщуком ТАМ, коли він, дивлячись смерті в очі, керував боєм беззбройних українських патріотів, проти озброєнних сучасною зброєю пасіпак президента-зека.
ПатріотШановний Боюра, Ви хоч знаєте, що таке керувати підприємством, районом, я вже не кажу вже про регіон чи країну. Подяка не повинна бути дарунком посадою. Посаду повинні займати профі. Країна це літак, а пілотом може бути тільки пілот, а не слюсар. Тому, коли на посаду міністрів призначають людей з вулиці, які нічого не знають про галузі, якими будуть керувати, то мені стає страшно. Бо я знаю, що вони не будуть керувати, а вони просто будуть ляльками. А керувати будуть люди, яких ми знати не будемо. Але парадокс цієї ситуації в тому, що відповідати за цей експеримент будуть ці горе-міністри. Через три - чотири місяці на їх всі недоліки спишуть і їх всіх звільнять по черзі. Але в цьому експерименті постраждає перш за все народ.
Згідна на 100%. Ми вже не так давно проходили період непрофесіоналів.

Патріот | 2014-02-26 21:57

Іван
М. Боюра Щоб писати таке ТУТ, треба було постояти поряд з Ніщуком ТАМ, коли він, дивлячись смерті в очі, керував боєм беззбройних українських патріотів, проти озброєнних сучасною зброєю пасіпак президента-зека.
Шановний Боюра, Ви хоч знаєте, що таке керувати підприємством, районом, я вже не кажу вже про регіон чи країну. Подяка не повинна бути дарунком посадою. Посаду повинні займати профі. Країна це літак, а пілотом може бути тільки пілот, а не слюсар. Тому, коли на посаду міністрів призначають людей з вулиці, які нічого не знають про галузі, якими будуть керувати, то мені стає страшно. Бо я знаю, що вони не будуть керувати, а вони просто будуть ляльками. А керувати будуть люди, яких ми знати не будемо. Але парадокс цієї ситуації в тому, що відповідати за цей експеримент будуть ці горе-міністри. Через три - чотири місяці на їх всі недоліки спишуть і їх всіх звільнять по черзі. Але в цьому експерименті постраждає перш за все народ.

Ольга | 2014-02-26 21:36

Министр Молодежи и Спорта - Булатов. О, ужас, да он вообще знает, что такое спорт? Посмотрите на него! Да он рядом с ним и не то, что не стоял, да в километре не пробегал - заплывший такой, живот висит страшно, в такие-то годы молодые! Да в любые годы нельзя так себя запускать! Тоже мне, эксперт молодежи и спорта! Майдан, опомнись!

v shoschi | 2014-02-26 21:13

Пережив такое горе страна, все её граждане должны думать о том как создать государство достойное принесённых жертв. А мы.!.!.!.!.... Ради такого ли будущего умирали люди?!
Сейчас мы подтверждаем худшие анекдоты о "хохлах". Скорблю.

М. Боюра | 2014-02-26 18:09

Іван
Щоб писати таке ТУТ, треба було постояти поряд з Ніщуком ТАМ, коли він, дивлячись смерті в очі, керував боєм беззбройних українських патріотів, проти озброєнних сучасною зброєю пасіпак президента-зека.

Патриот | 2014-02-26 17:14

Кто был не кем, тот станет всем. Весь этот цирк рано или поздно окончится большевизмом и последствиями, которые несет большевизм. Управлять страной, это не петь песни на майдане. Кроме честности нужно еще иметь мозги и опыт работы. Эксперименты в системе управления рано или поздно заканчиваются диктатурой. Не верите - посмотрите через два или три года.

оля | 2014-02-26 14:51

таня
Не согласна. Если у Вас лично нет на руках достоверных фактов о сговоре Порошенка и Булатова, пожалуйста, не пишите такого, и не слушайте пустые слухи.

Проф. Преображенский | 2014-02-26 14:27

Проказница Мартышка, Осел, Козел, да косолапый Мишка...

Сергей Геннадиевич | 2014-02-26 14:20

За что погибли ребята? За этот цирк ?!?!

Мар'яна | 2014-02-26 13:51

Тільки не Яценюк!!! А то складеться неприємна ситуація і в нього ж відразу температура підскочить, для чого Україні хворий Прем'єр.
Порошенко - можливо.
Міністр культури, маючи здоровий глузд, сам відмовиться від посади.

таня | 2014-02-26 13:51

Булатов сыграл на Майдане роль, отведенную ему Порошенком - эти люди не должны быть в правительстве. Тем более, что Порошенко является олигархом. который был членом правительства - министр Экономики у Януковича, при котором был разворован бюджет - нельзя эту спайку предателей Порошенко-Булатов вводить в правительство! Народ опомнись - не наступайте на те же грабли третий раз - Ющенко, Янукович, Порошенко - это тот же вор.

поллитролог | 2014-02-26 13:50

Щоб остаточно і швидкими темпами розколоти Україну потрібно скористатись порадою якоїсь коментаторші Тані і призначити Фаріон міністром освіти а Немирю на МЗС. Самі прізвища багато на що натякають!

Віталій | 2014-02-26 13:46

Дивно, я як же закони майдану про те що на "пост" міністра має бути людина яка має стаж в роботі? Де цей стаж? Чому люди які ніколи цим не займались ідуть у політику? Не потрібно цього. Не потрібно допустити 1919 рік коли люди які не тямили що роблять прийшли до влади і після цього їх швидко Кремль "обробив". Моя думка, щоб працювали люди у яких є досвід у цьому, хоч і вони там вже були і це суперечить думці майдану, "бо вони знову будуть красти". Ні. Люди показали на що здатні, я дуже сумніваюсь що ще хтось до цього підійде що робила екс влада. Дякую.

воттакто | 2014-02-26 13:45

Із зазначених як мінімум два Міністерство молоді та спорту і Міністерство культури ліквідувати! І спорт і культуру в цивілізованих країнах формують громадські спортивні та культурологічні організації, спілки! Культура має формуватись внизу, а не за директивами ідеологів з високих інстанцій! Звісно, якщо країні цікава тема демократії! Антикорупційне бюро це теж із серії - щоб очолити корупцію! Потрібно забути термін корупція, адже це злочинні дії для яких у кримінальному кодексі є відповідна кваліфікація і її вираження в термінах ув'язнення і сумах покарання! Якщо недостатньо, то доповнити КК, але не приховувати злочини за абсолютно абстрактним терміном корупція, який дозволяє уникати кримінальної відповідальності!

Ярослав | 2014-02-26 13:38

А что, думаете, из Булатова хороший министр будет? Ужас!

таня | 2014-02-26 13:37

Міністр МЗС - повинен бути Немиря. а не ТарасюК!
Міністром освіти тільки Фаріон!
Ніщуку Браво - він заслуговує на це і розуміє і акторський бомонд, і художній бомонд, і історичнний бомонд - молодець -він заслужив це!

Євген | 2014-02-26 13:34

Булатов-министр?Парубий-министр обороны?Он хоть в армии служил и знает проблемы армии?Где он был во время штурма Майдана с 18 на 19-е?Получил контузию от отравления газами или отравился газами от контузии?

Іван | 2014-02-26 13:25

З Ніщука буде такий Міністр як з г... куля.Невже він не розуміє,що таке люди культури?Це ж не Майдан?
Є радіо,телеканали,газети,телеканал Рада врешті.Там його місце.А Міністр!!!!

богдан | 2014-02-26 13:03

Повідомити про факт корупції! habaram.net
закрити