Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
ВІДЕО -докази
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Міліція охороняла тітушок для провокації - відеодоказ
 Міліція охороняла тітушок для провокації - відеодоказ

Міліція охороняла тітушок для провокації - відеодоказ

Чернігівська міліція показала 27 січня у центрі міста, біля обласної державної адміністрації, що саме вона охороняла тітушок для розгону чернігівського майдану.

Тітушки, привезені з інших регіонів України, заполонили центр Чернігова і почували себе в ньому господарями.

Вони пересувалися по місту групами по 15 - 30 чоловік, мали при собі дерев'яні держаки лопат і медичні марлеві пов'язки на обличчях.

Нагадаємо, офіційний сайт міліції «зі знанням справи» розмістив інформації, про приїзд ті тушок.

Ось вони, красави і реакція міліції:

«Високий Вал» справедливо запитав управління міліції з 26-го на 27 січня:

«Кілька дів тому офіційний сайт управління МВС у Чернігівській області також заявив що знав про 7 сотню, але нічого не робив для того , щоб не допустити провокацій:

-Пане Михайлику, а чому ви допустили, щоб сотня приїхала до Чернігова, якщо ви знали раніше? Чи ви тільки спеціалісти із зупинення автобусів, які їздили на віче майдан і пропусканню автобусів на антимайдан?

-Пане генерале, ви знаєте, що готуються «коктейлі Молотова»? Ми правильно вас зрозуміли, що ви спостерігаєте за їх приготуванням, а потім будете спостерігати за їх застосуванням? Чи у відповідь будете закидати чернігівців гранатами? Як це було 25 січня? Ви хочете дочекатися "коктейлів", бо треба привід застосувати зброю?»

Але силовий сценарій міліцейської верхівки в Чернігові не вдався. Народ виявився мудрішим. Чернігівці знайшли мирний сценарій: через рішення обласної раді і звернення до Верховної Ради і Президента.

Проте ваша «державницька» позиція по знищенню всякого інакомислення разом тітушками у Чернігові, які борються дерев’яними палицями і «коктейлями Молотова», заслуговує на оцінку народу і прокуратури. Звичайно, коли вона буде стояти на сторожі закону. А такий час настане.

Коментарі (7)

rewit | 2014-01-29 08:30

Титушкам на заметку http://politikan.com.ua/1/0/0/77028.htm

ВЛАДІ | 2014-01-28 19:15

     " ВОРОНЬЕ НАМ НЕ ВЬІКЛЮЕТ ГЛАЗ ИЗ ГЛАЗНИЦ, ПОТОМУ , ЧТО НЕ
ВОДИТСЯ ЗДЕСЬ ВОРОНЬЯ ? "
    
     Чи ХЛЕБУШКОМ все годують? Ніхто ім крилець не ламав, то хай ЛЕТЯТЬ І НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!!!

чернігівець | 2014-01-28 18:54

Висновок із побаченого може бути лише один-міліція це ті ж самі бандити тільки в пагонах і утримуються за наші податки.

072 | 2014-01-28 17:24

пробачте Доненчани але заберіть це добро собі наЗад

М. Боюра | 2014-01-28 15:27

 Невже хтось думає, що завезення до нас цих бандитів відбулося без відома генерала Михайлика?
 Безумовно, за такі дії генерал сяде на лаву підсудних, але УСБУ мало б порушити справу про притягнення його до відповідальності вже сьогодні.
Виходить, що всі державні структури пов'язані одним бандитським мотузком?

житель Чернiгова | 2014-01-28 15:24

Дуже цiкавий вiдеорепортаж......!!! Але я гадаю, що вiн робився не задарма, а за грошову винагороду!!!!! А от хто насправдi побив хлопця, потрiбно ще розiбратися!!! Чи не так!??? Чому,ви, не робили вiдеорепортаж як,до нас, в Чернiгiв привезли людей i серед них також знаходились молодики спорт. статури, i навiщо вони тут!? А от тi хлопцi яких вы зняли на вiдео, це мiсцевi жителi!!!! I вийшли вони на вулицi Чернiгова щоб захистити мicто в якому ми живемо вiд безладу i провокаторiв якiх до нас привезли!!!!!

громадянин | 2014-01-28 14:02

Громадяне Чернігова ! Біля будинку, який показано в репортажі , в ніч з 25 на 26 січня один з тітушок ледь не вбив юнака , що проживає в цьому будинку та повертався додому , здійснивши палицею удар по голові, пограбував його і це все під наглядом нашої міліції
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM