Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Рада Безпеки ООН розгляне Драконівські закони, санкції та вплив Росії
Рада Безпеки ООН розгляне Драконівські закони, санкції та вплив Росії

Рада Безпеки ООН розгляне Драконівські закони, санкції та вплив Росії

Президент правоцентристської Європейської народної партії і голова фракції ЄНП у Європарламенті Джозеф Доул оприлюднив заяву щодо останніх подій в Україні.

У заяві партії йдеться:

"Перш за все, ми висловлюємо щирі співчуття родинам жертв насильства в Україні. Застосування насильства, яке зараз відбувається в Україні, є неприйнятним. Ми закликаємо забрати з вулиць снайперів, підрозділи "Беркуту" і збройні сили МВС. Армія повинна відмовитися від участі у будь-яких придушеннях.

Ми закликаємо до негайного зібрання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні.

Драконівські закони, ухвалені 16 січня 2014 року, слід анулювати. Ці закони є проблемними за процедурою їхнього ухвалення, і недемократичними за змістом.

Очевидно, що президент Янукович, його адміністрація і ті, хто голосував за ці закони у Верховній Раді, несуть відповідальність за загиблих і поранених.

Ми закликаємо установи ЄС і національні уряди держав-членів ЄС визначити і ухвалити усі необхідні дії, зокрема, впровадити персоналізовані заходи та візові санкції і заморозити активи і власність тих чиновників, депутатів та олігархів, які є відповідальними за масштабні порушення прав людини, за репресії проти мирних громадян і їхню загибель, а також за ухвалення жорстоких законів, які суперечать міжнародним зобов'язанням України.

За розвиток подій в Україні несе відповідальність Росія. Тому ми закликаємо Росію утриматися від втручання у внутрішні справи України і застосування політичного та економічного тиску всупереч Гельсінському заключному акту і Будапештському меморандуму 1994 року про гарантії безпеки України. Це, безсумнівно, матиме вплив на здійснення Олімпійських ігор у Сочі.

iPress.ua

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM