Останнє оновлення: 11:32 середа, 27 травня
Полеміка
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Росіяни – за Богдана, проти Мазепи і Майдану
 Росіяни – за Богдана, проти Мазепи і Майдану

Росіяни – за Богдана, проти Мазепи і Майдану

Росіяни продовжують нагнітати ідеологічну напруженість і готуватися до свята «Єднання» - 18 січня, коли виповниться 360 років з дня «воз’єднання» України з Росією, а не тимчасового військового союзу.

Калузька газета «Весть», як і телебачення із-за бугра, черговий раз оприлюднила догми російського імперського мислення.

Носіями цих догм є інтелігенція - на рівні ОБС – одна баба сказала – влаштовує вечір «воссоєдіненія».

«Калузька міська організація Російського союзу професійних літераторів, Калузька міська організація КПРФ і український національно-культурне товариство запрошують калужан на літературно-музичну зустріч присвячену 360-річчю возз'єднання України з Росією. Захід відбудеться 19 січня в Калузі в обласній науковій бібліотеці імені В.Г. Бєлінського (вул. Луначарського, 6). Початок - о 12 годині. Запрошуються всі бажаючі.»

Який висновок напрошується – «народ і партія - єдині». Професійні літератори, компартія Російської Федерації як служили царю-імператору (вождю), так служать.

Якщо ж почитати текст матеріалу «Единение, проверенное веками, не расторгнуть!», то не перестаєш дивуватися тим догмам, які панують у головах «інтелігентних» росіян. Російські комуністи-імперіалісти у статті стверджують, що цар Олексій Михайлович почув "чаянья" українского народу .

Ці і наступні тези показують різницю у мисленні українців і росіян. Для росіянина - завжди головний цар, імператор, вождь, Путін (він виконує функції царя).

Для українця, генетично вихованого на традиціях демократії – козацька рада – майдан – віче.

Цитуємо російську газету «Весть»: «Протягом більш ніж трьох з половиною століть на Україні не вщухала опозиція - від гетьмана Мазепи до нинішнього Майдану в центрі Києва. З Мазепою все зрозуміло - звичайний зрадник. Але от чого не вистачає нинішнім націоналістам? Раніше їм не вистачало волі. Але тепер Україна - суверенна держава зі своїм жовто-блакитним устроєм».

Особливо тішить теза «З Мазепою все зрозуміло - звичайний зрадник». Їх не турбує , що "зрадник" є на українських гривнях. А на грошах держави друкують лише героїв і найдостойніших.

Як просто у росіян - пішов проти Путіна за свої права - зрадник. Пішов проти російських царів, які порушили умови військового договору України з Росією - зрадник. В Росії ніколи не бралися і не беруться до уваги інтересу народу. Він - народ - мовчить (безмолствует). Його голосу ніколи не чути. Тільки він подасть голос – його одразу задушать. Так було 300 років тому і 3 роки тому.

Російська пропаганда не вгаває : «Украина в Европу!». Что это? Поиск новой «кормилицы»? Похоже, что так. И вот одурманенные фанатики двинулись на Майдан делать новую революцию, получая за это по 50 долларов в день» .

Чим знов Росія відрізняється від України? Там в пресі може бути лише ОДНЕ І ЄДИНЕ СТАВЛЕНЯ до подій в Україні. Ви почитали його вище. У нас можуть бути різними погляди , як на майдан, так і на анти майдан. У нас – рада (багато) , у них цар – один.

Апофеоз російської «Вєсті» - єдино правильний « И всё же есть надежда, что здравый смысл возьмёт верх, здоровые силы Украины ещё не сказали своего слова. А оно может быть только таким: не надеяться на подачки Запада, а упорно работать над своей экономикой. А в такой работе окажет помощь надёжный сосед - Россия».

… Коли людина випиває, то вона втрачає орієнтацію. Вона тупіє. От чому на Майдані заборонили пити. В Росії не буває майданів і не буде. Там пити не заборониш. Там складно діяти розумом. «Умом Россию не понять».

Що робити нам, українцям? Читати, дивитись і розуміти. Мирно жити з сусідами, але ніколи не ставити з ними однією державою. Вони інші. В такій сім’ї чи союзі щастя не буде.

Ніколи.

Коментарі (2)

алик | 2014-01-22 21:20

ганъба

МАГ | 2014-01-16 13:46

  Справді правова оцінка публікації газети. Щоб оцінювати події історичні достатньо прочитати документи. Вони оприлюднені в збірнику документів видавництва "Київська Русь" 2008 р. "Воссоединение Руси". Звісно, цей збірник показує входження Війська Запорізького (гетьманату) у військовий союз з російським царем. Щодо постаті Івана Мазепи, слід ознайомитися з багатьма монографіями Сергія Павленка.Читайте, брати мої, думайте...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор