
З квартири Корчинського міліція потягла антикваріат і переписку про порятунок онкохворих дітей?
Як повідомляв "ВВ", міліція провела обшук на квартирі лідера "Братства" Дмитра Корчинського:
«Міліціонери вибили двері. Адвокати допущені не були. У квартирі на той час перебувала племінниця Корчинського, її семимісячна дитина й кіт. За інформацією ЖЕКу у п’ятницю міліціонери помилилися будинком й обшукали квартиру по сусідству. Певне, після того люди з цієї квартири теж приєдналися до протестів на Майдані».
Адвокат Корчинського повідомив, що обшук відбувся зі значними порушеннями, у відеофіксації було відмовлено, чим ставиться під сумнів його законність і загальний сенс.
Під час так званого "обшуку" на квартирі дружини Дмитра Оксани Корчинської, члена наглядової ради клініки "Охмадит" і відомого в Україні волонтера, що працює з хворими на рак дітьми, з-поміж іншої власності був "вилучений" системний блок. Він містив всі матеріали з волонтерської діяльності.
Листування, яке вела Оксана безпосередньо, пов'язане з медикаментами і донорами, якими волонтери забезпечують важко хворих дітей. Таким чином міліція Києва своїм "обшуком" поставила під загрозу життя багатьох важкохворих дітей, - стверджують волонтери.
- Можна зрозуміти, коли міліція грабує квартиру свого "ворога" і виносить звідти цінні речі без будь-якого опису - тільки антикваріату було вкрадено на значну суму (попередня експертна оцінка буде), але навіщо міліції вбивати хворих на рак дітей? - запитують вони.
На жаль, зв'язатися "ВВ" з Оксаною Корчинською не вдалося - телефон був відключений.
Сам Дмитро Корчинський скайпом повідомив телеканалу "Інтер":
- Порошенко об'явив мене провокатором, а себе революціонером. У мене провокатори вдома проводять обшуки, а Порошенко спокійно собі пересувається, п'є каву разом з регіоналами і вдома у нього обшуків не проводять, хоча він революціонер.
Корчинський не збирається просити політичного притулку в інших країнах і сподівається, що зовсім скоро знайде його в Україні.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4292 |
Додати коментар: