Останнє оновлення: 11:34 неділя, 24 червня
громадські ініціативи
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Домодєдово перейменують на "Московський аеропорт імені Степана Бандери" (відео)
Домодєдово перейменують на Московський аеропорт імені Степана Бандери (відео)

Домодєдово перейменують на "Московський аеропорт імені Степана Бандери" (відео)

Московському аеропорту Домодєдово може бути присвоєно ім'я Степана Бандери.

Про це повідомляє український "5 канал" в репортажі про ініціативу створення автономної республіки в Домодєдово. Українських телевізійників зацікавило, що ініціатор створення автономії Євген Архипов пропонує використовувати в якості прапора майбутньої республіки чорно-червоне полотнище з тризубом - прапор Української повстанської армії.

"Московський аеропорт Домодєдово імені Степана Бандери" - звучить як історична фантастика. Але це не фантастика і не вигадка українських націоналістів маргінального гатунку.

Округ Домодєдово, де розташований міжнародний аеропорт, прагне до автономії від РФ. Російська демократична республіка може з'явитися на карті країни сусідки вже в травні наступного року. Причому, під чорно-червоними прапорами УПА. Однак домодедовци ідентифікують себе не стільки з Україною, скільки з Європою в цілому. Їх мета - вступ до Євросоюзу.

Окремо від Росії ", - йдеться в репортажі" 5 каналу ".

Рублі місцеві жителі обіцяють поміняти на євро, а заробляти їх будуть за рахунок аеропорту "Домодєдово".

"Ми ідеологічно близькі з українськими націоналістами ... Єдине, що ми географічно просто розділені через те, що наші предки сюди переселилися багато століть назад ... Якщо президент України Віктор Янукович побоявся називати свій аеропорт ім'ям Степана Бандери, то ми перейменуємо Домодєдово ", - заявив Архипов українським телевізійникам.

Ідея зажадати для Домодєдово автономії виникла у Архипова ще в 2009 році, коли місцева влада вперше спробували зробити ділянку олімпійської траси М-4 "Дон" платним. У травні 2013 року Архипов розраховує провести референдум про створення автономії.

Коментарі (6)

Доктор Бильжо | 2012-10-15 18:57

федяМало нас не любят в России. Это наши фашисты-националисты делают всё, чтобы порвать всякие отношения с соседом. не думая о том, что со своим рылом нам в Европе пока делать нечего, а наши наихудшие в мире товары и продовольствие мы нигде не можем продать, как не в Россию.
Хведя, обращайся в нашу маленькую психиатрическую больницу. Нам как раз аминазин завезли.

Дядько Петро | 2012-10-15 18:52

Біг вам у поміч, діти! Донцов задовго передбачив розпад Рашки. Все йде до того, що імперія рухне, а на її руїнах, маючи національну владу. ми повернемо без війни все. що належало віддавна нам! Хай буде!

ВасильІванич | 2012-10-15 18:41

анкамаразм крепчает...
Ви не хочете почати розповідати про маразм ряженим кізякам у храмах московського патріархату? У порівнянні з ними це твереза думка і дії)).

анка | 2012-10-15 18:08

маразм крепчает...

петя | 2012-10-15 18:00

федя
Как!? Вы супротив РУСЬкого мира в достоверном смысле этого словосочетания?

федя | 2012-10-15 17:51

Мало нас не любят в России. Это наши фашисты-националисты делают всё, чтобы порвать всякие отношения с соседом. не думая о том, что со своим рылом нам в Европе пока делать нечего, а наши наихудшие в мире товары и продовольствие мы нигде не можем продать, как не в Россию.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В Чернігові зіткнулися сумнозвісна «Калина» і вантажівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор