Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
президент
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/211972.html
Президент вимагає всіх поставити на лічильник

Президент вимагає всіх поставити на лічильник

В Україну необхідно повністю завершити процес установки всіх видів лічильників для населення. Відповідне завдання президент України Віктор Янукович поставив міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та членам Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України на зустрічі в Криму.

Сьогодні лічильниками на воду обладнано лише 40 квартир, на тепло - 23. Такі цифри навів член Національної комісії Юрій Хіврич. «Це дуже і дуже мало, тому в цьому і наступному роках планується стовідсотково перейти на облік, щоб люди бачили сьогодні, що вони споживають, скільки і якої якості. Це дуже важливе завдання », - сказав Хіврич після зустрічі з президентом України.

 
За інф. www.ua.all.biz

Коментарі (2)

Николай | 2011-07-20 19:41

"Во, дают!"(с) 40 квартир со счетчиками воды на всю Украину, или на Крым, где происходила встреча? Читать надо, то что копипастите!)))

профком | 2011-07-19 07:58

Цікаво? За чий кошт?


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM