Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
політична вистава
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/211565.html
Тягнибока засудили до вищої міри за фашизм

Тягнибока "засудили" до вищої міри "за фашизм"

До вищої міри покарання закликали засудити Олега Тягнибока, лідера ВО «Свобода» учасники трибуналу над фашизмом. Цей захід пройшов у Чернігові в кінотеатрі «Щорс».

Громадські організації лівого спрямування на чолі з Компартією влаштували виставу під назвою «Громадський трибунал над фашизмом».

Як годиться виставам штибу «Судові справи», були судді, захисники, тільки обвинуваченого не було. Але це не завадило зачитати обвинувальний вирок фашизму.

Єдине, свідки обвинувачення дещо плуталися у свідченнях. Їхні цифри про жертв «підсудного» часто розбігалися. То німецьких нацистів називали фашистами, то італійських фашистів – нацистами. Свідки хоч і присягали говорити тільки правду, але часто переходили до полеміки звинувачуючи «Свободу» у фашизмі з нацизмом, критикуючи діючу владу за підтримку націоналізму (комуністи забули, що вони входять до більшості в парламенті).

Основними вимогами учасників суду були заборона націоналістичних організацій, притягнення до відповідальності учасників «банд-формуваннь», що руйнують пам’ятники Леніну, Сталіну та іншим радянським героям. Лідерів же націоналістичних організацій, що розвивають фашизм в Україні необхідно притягнути до вищої міри покарання.

Варто зазначити, що ніхто з виступаючих не пояснив, що в їхньому розумінні «вища міра». Зараз вищою мірою покарання в Україні є довічне ув’язнення. Чи це мали на увазі - точно незрозуміло.

За інф. сайту ПІК

Коментарі (20)

Дякую) | 2011-06-25 14:30

Дядкую вас, старенькі та наївні комуністи, що ви пішли на свій дурнуватий суд і не заважали зі своїми прапорами на Болдиній горі проводити жалобний мітинг. Прошу вас завжди призначати свої збіговиська на той самий час, що і офіційні заходи).

матвей | 2011-06-23 23:05

Уроди. видалили мій комент.

Сергій Ж. | 2011-06-23 23:02

Нажаль я не знав про це "дійство" . Повний МАРАЗМ.Я б виступив у якості свідка , у мого діда друзі симоненка забрали навіть труну яку він собі зробив на смерть.

Бандерівець | 2011-06-23 21:40

У цих пацанів похилого віку мозок від спеки плавиться ))

Андріян Антимоскаль | 2011-06-23 17:58

Збаржик, от тіки не треба тут всяку *** молоти, немає причини для таких йдіотських суджень, бо Тягнибок не вчинив жодного злочину. Вiн допомагає нести віру й правду в маси.

Юрій | 2011-06-23 17:03

Великі борці за класові права, самі вже давно мільйонери, 20 років при владі. Скільки можна?? Геть комуністичну нечисть з України!

Сашко Чернігівець | 2011-06-23 15:33

Ці "антифашні" клоуни не змогли засудити Тягнибока в справжніх судах та добитися заборони "Свободи", і тепер їм більше нічого не залишається, крім подібної агонії. У т. зв. цивілізованих країнах сталіністів давно прирівняли до гітлерівців, і рано чи пізно буде другий Нюрнберг. Комуноїди заслуговують на нього більше за нацистів.

Сара | 2011-06-23 13:13

Ахаха) ну-ну правильно,нехай люди які навіть не знають різниці між фашизмом-нацизмом-націоналізмом займаються театральною діяльністю,а не судочинством)
  дійсно комедія,але пафосна)

Гонта | 2011-06-23 11:50

Взагалі складається враження, що осередки "Батьківщини" більші опозиціонери, ніж ці ряжені клоуни і борці за права народу.

Гой | 2011-06-23 11:45

Ну правильно они всё сделали, давно его пора расстрелять!!

Гонта | 2011-06-23 11:38

ГонтаКомуноїди підіграють та роблять рейтинги Свободі. Свідомо? Не знаю- не знаю, але чорний піар - також піар. Тим паче, що в Чернігові це хоч якийсь привід засвітитись надзвичайно чисельній і дієвій організації.
Мыслящий
на злодієві шапка горить. Хоча ти ж не Симоненко і не Олег Ярославович - почім тобі смертному знати?

Мыслящий | 2011-06-23 11:04

ГонтаКомуноїди підіграють та роблять рейтинги Свободі. Свідомо? Не знаю- не знаю, але чорний піар - також піар. Тим паче, що в Чернігові це хоч якийсь привід засвітитись надзвичайно чисельній і дієвій організації.
Гонта, как говорят на вашем языке: "дурень думкою багатие" - это про тебя.
как можно предполагать, что коммунисты подыгрывают свободе сознательно? у тебя точно не все дома....

хахаха | 2011-06-23 11:04

хахаха)) маразматики старые!)) им в первую очередь надо над самими собой трибунал провести - авось кому то и "вышка" достанется)))

Bjarni | 2011-06-23 11:04

Людям на пенсії сумно і нема чого робити . Хай тішаться . Поговорять і на цьому все скінчиться

Суддя | 2011-06-23 10:49

Комуністи.....найбіліший програш нашого століття....
коли вже вони повмирають?
єдине, що зрозуміло, то це те, що компартію давно треба заборонити...

Гонта | 2011-06-23 10:34

Комуноїди підіграють та роблять рейтинги Свободі. Свідомо? Не знаю- не знаю, але чорний піар - також піар. Тим паче, що в Чернігові це хоч якийсь привід засвітитись надзвичайно чисельній і дієвій організації.

Правдоруб("Глибокий рів") | 2011-06-23 07:14

Ну, ось зібрались, "засудили",
Про що б іще поговорить?
У світі вже давно ведеться
Хто більший злодій,той кричить!

Збаржик | 2011-06-23 02:12

Супер!
Тягнибока на нари, Свободу - заборонити!!!!

Атом | 2011-06-23 01:11

Недоноски червоні!

Сармат | 2011-06-22 21:57

кацапські фашисти засуджують українського фашиста. - Ну точно комедія.


































































































































закрити