Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Легальні наркотики / Росія
Ви знаходитесь: Політика / Україна / У Росії повністю заборонять рекламу тютюнової зарази
У Росії повністю заборонять рекламу тютюнової зарази

У Росії повністю заборонять рекламу тютюнової зарази

23 вересня прем’єр-міністр Росії Володимир Путін затвердив «Концепцию осуществления государственной политики противодействия потреблению табака на 2010-2015 годы».

Вона передбачає зменшити поширеність тютюнокуріння в Російській Федерації за наступні 5 років з 39% до 25%.

Про це повідомляє Олександра Устінова, координатор прес-центру Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

Одним з перших кроків в реалізації концепції стане повна заборона реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів, яку планується ухвалити в 2011 року.

Заборона на рекламу буде стосуватися будь-яких форм передачі інформації. Так, що дуже важливо, пропонується заборонити використання тютюнових брендів на речах, які не відносяться до тютюнових виробів. Так, наприклад, тепер не можна буде забрендовувати одяг, сувенірну продукцію, тощо.

тютюнові виробиЗовнішня реклама тютюну заборонена в Росії з 2007 року, а в Україні – з 2009 року.

«Повна заборона реклами сигарет, яку мають ввести в Росії, необхідна і в Україні. - говорить Ганна Гопко, член Оргкомітету Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну», - У нас досі дозволена реклама сигарет, а точніше, пропаганда куріння в Інтернеті, промоушен акції, реклама в місцях продажів… Але, на жаль, законопроект №5164, який має заборонити рекламу тютюнових виробів в Україні, вже більше року лежить у Верховній Раді та чекає свого розгляду у сесійній залі. Сподіваємося, російський приклад стане додатковим поштовхом для українських парламентарів».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM