Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Офіційно
Ви знаходитесь: Політика / Україна / У Чернігівській області відбулись навчання Антитерористичного центру при СБУ
У Чернігівській області відбулись навчання Антитерористичного центру при СБУ

У Чернігівській області відбулись навчання Антитерористичного центру при СБУ

21 липня в селищі міського типу Олишівка Чернігівського району на території одного з підприємств національної транспортної системи магістральних трубопроводів відбулись тактико-спеціальні навчання, організовані координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області.

В них взяли участь співробітники обласних управлінь СБУ та МВС України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Головного управління МНС України, Державної прикордонної служби, Збройних сил України, представники обласної державної адміністрації.

Під час навчань свою майстерність відшліфовували бійці спецпідрозділів «Альфа», «Сокіл» та «Беркут».

Тактико-спеціальні навчання дали змогу представникам підрозділів суб’єктів боротьби з тероризмом у регіоні на практиці відпрацювати комплекс заходів, спрямованих на протидію терористичним проявам.

Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській області

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM