Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Отакої!
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/197176.html
Сьогодні і надалі День Перемоги – під червоним прапором!

Сьогодні і надалі День Перемоги – під червоним прапором!

Червоний прапор на день перемоги повинен прикрасити адміністративні приміщення. Так вирішили депутати Прилуцької районної ради (Чернігівська обл.).

Це рішення за підписом голови районної ради Г.В.Кузьменко подає газета «Прилуччина»:

Відзначаючи всесвітньо-історичне значення Перемоги радянського народу в Великій Вітчизняній війні, яка стала вирішальною в ході Другої світової війни, виходячи із історичних традицій, з метою збереження пам’яті про захисників Батьківщини і у відповідності із Законом України „Про увічнення Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», частиною 2 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Кожного року в День Перемоги - 9 Травня перед адміністративним приміщенням районної ради разом з державним прапором України вивішувати червоний прапор.

2. Рекомендувати сільським, селищним радам, підприємствам, організаціям, загальноосвітнім школам, об’єднанням громадян вивішувати червоний прапор перед приміщеннями, в яких вони розміщуються, і проводити святкові заходи з використанням символіки часів Великої Вітчизняної війни.

3. Надрукувати дане рішення в газеті «Прилуччина».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської етики та регламенту.

Коментарі (19)

революціонер | 2009-04-25 10:53

татиДолой всех Тягнивср***в! Нельзя плевать в прошлое, нельзя переписывать историю в угоду прид*рку-президенту - из-за эого у нас нет будущего!
Я цілком з Вами погоджуюсь, майбутнього у Вас ніколи не буде!!!

За Свободу | 2009-04-25 09:19

celenaЭто наша история, наша память, наша гордость. Спасибо всем, кто защитил нас от фашизма. Красный флаг - это кровь, которую проливали защитники Родины, во имя жизни. Правильное и мудрое решение.
Червоний прапор, це дійсно - кров, яку проливали "защітнікі родіни во імя свого життя", але не свою кров, а кров наших з вами дідів та батьків. А червоних прапорів на 22 квітня у прилуцьких комуняк не було, бо біля пам′ятника « Володі кривавого» стояли (вісім розгублених старців) з рожево-малиновими прапорами соц партії.

Константин | 2009-04-24 19:30

Вам нечем заняться, господа. Правильным было замечание возле флагов оставить место для депутатов.
А нечем заняться почему? Потому, что это пиар ход на социальных разрывах и принесёт он политические дивиденды только тем, кто инициировал, проплатил, пролоббировал и продолжает педалировать эту тему. Орущие тут ничего не получят, кроме разочарований. Не за то боретесь, господа.

Лора | 2009-04-24 14:22

Лора-ЮМу
Добрий вуйко
Комментарии в мой адрес - это комментарии отпрысков фашистских прихвостней, дававших присягу Гитлеру, фашистской Германии

911 | 2009-04-24 13:37

ну й ідіотські ж міркування у декого. Якщо це свято є державним в Україні, то мусять бути й державні символи України. А червоні - як історична ілюстрація - не більше. Адже немає такої жержави як СРСР.

*** | 2009-04-24 13:00

це НЕЗАКОННО! Прокуратура всі такі "рішення" має негайно скасувати, а їх ініціаторів віддати до суду і судити за антиукраїнську, антинародну діяльність. Наш прапор - СИНЬО-ЖОВТИЙ!

Добрий вуйко | 2009-04-24 12:41

Лора-ЮМу
Лора-ЮМу
1. Російські комуно-"визволителі" ніколи не були героями на Українській землі !!! У нас одні герої, які захищали Україну від обох окупантів, це воїни ОУН-УПА, їм слава та вічна шана !!!
2. Якщо Ви хочите поважати ваших так званих героїв - чемодан, вокзал, Раша-параша і там поважайте їх скільки Вам влізе !!!

Юрко | 2009-04-24 12:33

Ганьба, Волни б ще посередині цих червних шмат свастику намалювали - тоді їх суть стане зрозуміла. На палю ворогів України! Ні червоній чумі - яка знищила кращих людей нашого народу. Ганьба черврним запроданцям!
Слава Україні! Можливо й бідній, та приниженій, але власній, незалежній. Кому червое до снаги - є ще Куба, Корея Північна і Великий Китай, тули їх, длинозаврів і манкуртів.

Лора-ЮМу | 2009-04-24 12:30

Деньги - это хорошо. И они ветеранам нужны. Но, поверьте, за красный советский флаг люди жизнь отдавали. Ветераны будут счастливы (и, надеюсь,молодое поколение тоже). Особенно сейчас, когда "люби друзи" во главе с фашистским Ющенко и бандеровско-эсесовским Тягнибоком делают все, чтобы продолжать унижать НАШИХ ГЕРОЕВ.

Добрий вуйко | 2009-04-24 12:28

Тати -
1. сам Ти прод*рок, а Ющенко наш Перезент !!!
2. Не можна святкувати в Україні комуністичні свята неїснуючої вже держави !!! Яка Перермога, що за свято, Ви про що ??? Україна як була окупованою так неї і залишилась, просто на зміну німетцько-фашиським окупантам прийшли російко-комуністичні окупанти !!! Максимум що можна святкувати 8 травня - День звільненя від фашизму !!!
3. В Україні треба негайно заборонити проросійскі партії (комуністів, різного гатунку соціалістів, ПР та інші) та комуністичну ідеологію як таку !!!

Вперед! | 2009-04-24 12:22

Комуняки відроджують російський фашизм.

Оксана | 2009-04-24 12:22

Правильно!!!Наконец то кто то опомнился, может и на государственном уровне мозги прояснятся. Прилукам респект! Для меня это всегда был,есть и будет Великим Праздником и никто не заставит меня забыть подвиг моих дедов и прадедов!

celena | 2009-04-24 12:16

Это наша история, наша память, наша гордость. Спасибо всем, кто защитил нас от фашизма. Красный флаг - это кровь, которую проливали защитники Родины, во имя жизни. Правильное и мудрое решение.

витяня нежинский | 2009-04-24 12:16

вродь прилуках других проблем нету ) я бы рекомендовал повесить рядом с красными флагами пару депутатов с местной райрады, вот это болшинство местного населения подержало. а то в прилуках не найти приличного куска асфальта, хапуги хреновые.

тати | 2009-04-24 12:14

Долой всех Тягнивср***в! Нельзя плевать в прошлое, нельзя переписывать историю в угоду прид*рку-президенту - из-за эого у нас нет будущего!

Киев | 2009-04-24 12:14

И это правильно! Молодцы!

ЮМ | 2009-04-24 12:13

Спросите у Яценюка, одобряет ли он акцию с красными знаменами (он во все щели без мыла пролез и на все имеет мнение). А по мне вместо флагов красных, найдите оставшихся ветеранов и вдов, дайте им деньги, которые вы намерены расстратить (а часть украсть) , да и делу конец.

Сергій | 2009-04-24 12:12

Влад
П****ц!!!!!

Влад | 2009-04-24 12:09

Правильно, вірно і справедливо


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM