Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Дослівно
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Губернатор: «Наша» мамо, мене БЮТ ображає!
Губернатор: «Наша» мамо, мене БЮТ ображає!

Губернатор: «Наша» мамо, мене БЮТ ображає!

Скільки зроблено для того, щоб зганьбити демократію в Україні після помаранчевої революції! Годі навіть намагатися оцінити в тоннах, кілограмах, мільйонах карбованців та інших одиницях вимірювання.

Коли дивишся ЯК не ухвалили доповнення до бюджету, то хочеться приставити палець до голови і покрутити у бік адміністрації президента. Правда, звідти нам покажуть, напевне, палець Яценюка. Але ж трапилася всенародна трагедія – 30 мільярдів лишилося лежати без користі на державних рахунках.

Права рука не знає, що робить ліва

Чому так трапилося? Бо гарант в останній момент захотів допомогти уряду «правильно» поділити зароблені гроші. Мабуть, гарант шукає собі роботу.

Наприклад, на «космічний проект нью-васюківщини» - будівництво ліцею у Батурині - адміністрація президента забажала 50 мільйонів гривень і саме містечко іще 95 мільйонів!

До слова, це у нас на Чернігівщині. То саме в тому Батурині, в якому уже закопали бозна-скільки мільйонів, які пожертвували бізнесмени, а потім довго і безуспішно шукали журналісти. А на всі ФАПи - 600 тисяч!

На цьому фоні комічно виглядає лист Чернігівського габернатора Володимира Хоменка до В’ячеслава Кириленка, який пояснює ЧОМУ нашоукраїнці частково терпедували бюджет та, в результаті, не могли пустити гроші в економіку. Нашкодили громадянам своєї ж держави.

Ябеда

«Голові фракції Блоку «НАША УКРАЇНА-НАРОДНА САМООБОРОНА» у Верховній Раді України Кириленкові В.А.

Шановний В'ячеславе Анатолійовичу!

…11 квітня Міністерством регіонального розвитку та будівництва України у ході співбесіди з заступником голови облдержадміністрації було розглянуто підготовлений облдержадміністрацією перелік об'єктів, що фінансуватимуться за рахунок субвенцій з державного" бюджету на соціально-економічний розвиток (кілька шкіл і бібліотек)…

…У цьому переліку в максимально можливих обсягах було враховано пропозиції окремих народних депутатів України, а саме: Григорович Л. С, Карпука В.Г., Князевигча РЛ., Кравця А.В., Кульчинського М.Г., Куровського I.I., Ляпіної К.М, Ляшка О.В., Матвієнка А.С., Чечетова М.В…

…Однак, після звернення народного депутата України Ляшка, Мінрегіонбуд кардинально змінив перелік об'єктів. При цьому, у Порядку використання зазначеної субвенції позиція облдержадміністрації не була врахована...

…Всі зазначені об'єкти є знаковими в руслі виконання Соціальних ініціатив Президента України, значущі у вирішенні складі демографічних проблем регіону та несуть на собі неабияке культурі освітнє навантаження.

…Таке ставлення загрожує зниженням рівня довіри до Президентської вертикалі формує спотворене враження, що реальний вплив на процеси в здійснює одна політичне сила, а саме БЮТ, призводить до зростання соціальної напруги в районах і містах області, які знаходяться поза межами політичних інтересів народного депутата О. Ляшка та політичної сили, яку він представляє».

Як свекруха в з невісткою

Хто: Ляшко чи Хоменко насправді є свекрухою і невісткою розберуться люди. Найголовніше, що на соціально-економічні потреби Чернігівщині у проекті уряду було передбачено 40 з половиною мільйонів гривень. А Президент, просить на Батурин - 145 мільйонів!

Хто винуватий? Як у приказці – невістка(тобто БЮТ), так її ж дома нема! Так он її спідниця висить!

Володимир Миколайович Хоменко розписуються в своїй повній безпорадності в області і визнають іншу політичну силу домінуючою. А самі, замість того, щоб областю керувати, гребуться в тому Батурині, як курка на смітнику. Напевне не знають, що у палаці Розумовського, який вони посилено реставрують, ніхто і ніколи не жив.

Чи не втікають гроші, які туди закопують, знову до Києва?

Коментар Високого Валу. Редакція розмістить іншу точку зору на цю подію на правах рівного доступу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі (7)

Олександр | 2008-07-21 13:20

ПРОСТО ПІАР - СТАТТЯ ВІД ЛЯШКА!!!
ОБЛАСТІ НІЧОГО НЕ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ПОКИ "пани" З АП І КМ ЧУБЛЯТЬСЯ.
 ВИГРАЮТЬ, ЯК І ЗАВЖДИ, пр І кпу.
 

Сергій Соломаха | 2008-07-21 12:28

Цитата: "Але ж трапилася всенародна трагедія – 30 мільярдів лишилося лежати без користі на державних рахунках."
1.Якщо для того щоб використати в майбутньому 30 млрд. грн. треба змінити низку законів, в т.ч. і з опадаткування... ???
Це означає що ніяких 30 млрд.(відчуваєте аналогію з біблійськими...) в бюджеті ще немає.
2 Для того щоб зрозуміти звідки будуть качатися ці "бабки" в бюджет - здійсніть негайно екскурсію на Чернігівському митницю по вул.Жабинського і поцікавтеся чому там знаходяться на відстої біля 100 трейлерів з усього світу ?
Такого жаху Чернігів ще не бачив!
Як взагалі вдалося їх стільки (трейлерів) втиснути ?
Що з дорогами буде?
Єкологією?
    

антонов | 2008-07-18 23:40

Про Ляшка можна багато говорити всякого. Але "про людей дбає і себе не забуває", а не навпаки як інші. Якщо б всі "хоменки" були "ляшками" то собаки б в штанях ходили.

андрей | 2008-07-18 17:01

всё обсуждение и принятие заняло весь день ?
на повестке было решение проблемы черниговского театра
Симоненко так и не дождался расторжения контракта,
на следующий день в приподнятом настроении явился на работу.

n/a | 2008-07-18 16:57

"Але ж трапилася всенародна трагедія – 30 мільярдів лишилося лежати без користі на державних рахунках" - а по моему они лежат с користью в карманах чиновников.

abc | 2008-07-18 16:17

По суті, цей лист є копією листа Ляшка до Ю.В. Тимоненко, щодо розподілу бюджетних коштів. Те, що губернатор "не тягне", зрозуміло давно. А от те, що він опустився до рівня Ляшка, вразило неприемно. Жодного слова про людей, депутати, їх інтереси.. Бридкувато стає...

Олександр Центр Доброчин | 2008-07-18 14:36

На жаль змушений констатувати, що ситуація, яка склалася у регіоні правдиво викладена у публікації. І лист губернатора красноречиво доказує, що останній немає сьогодні впливу політичного та єкономічного на регіон. Пан Хоменко не є публічною особою та і його зами теж сьогодні якось сховалися у тіні. Проводяться якісь наради, звітування - а громаді що? Складається таке враження, що діяльність виконавчої влади направлена тільки на якісне звітування - управлінь - губернатору і далі до Києва. Весь позитив, напрацьваний попередником звівся нанівець.Під час керування Лаврика було якось все прозоріше: і робота управлінь та підрозділів ОДА оцініювала громадскість. І попередник дуже серьозно ставився до зауважень та пропозицій громадськості. Попасти сьогодні на прийом до зама, не кажемо про голову ОДА є великою проблемою. Чим вони переймаються годинами - незрозуміло. Як кажуть помічники - дуже зайняті. І зовсім їх не переймають проблеми в регіоні, можливості поліпшення іміджу Чернігівщини та залучення інвестицій до регіону. Але пропоную замислитися. До позавчора Чернігів був тихим містом. Але стрілянина у Деснянському суді доводить інше - бездіяльність людей вже дістала.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор