Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Лист в редакцію
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Гебельсівська» пропаганда Верховної Ради веде до громадянської війни?

«Гебельсівська» пропаганда Верховної Ради веде до громадянської війни?

бійка у Верховній РадіЧому Верховна Рада «молотить» нам голови через канали  Українського радіо? Це хочеться запитати у тих «гебельсів», які так бояться розпрощатися зі своїми кріслами у парламенті України.

Це ж жах один. У нас у кімнаті на роботі колектив уже розколовся на кільку груп. Скоро дійде до мордобою, якщо не виключать трансляції цих пустомель, які не можуть  покинути  своє «доходне місце» і перестати гребти гроші за лобіювання законів.

Мої нормальні колеги, які іще нещодавно мирно мугикали між собою і  жартували, зараз пересварилися через радіотрансляції.

Одні вважають, що радіотрансляції  - це уже передвиборча агітація СПУ, КПУ і Партії  Регіонів, інші – Раду не розпускати , а розстрілювати треба, ще одні – даєш порядок, як в  «зоні» чи комуністичному «раю».

Вчора зранку був інцидент, коли чоловік мало  не ударив  жінку – розтягли, але так викрутив їй руку, що вона сьогодні пішла на лікарняний.

Сьогодні  депутатська словесна «швидка настя»  знов накаляє атмосферу в кімнаті.

Суспільство треба заспокоїти, бо у нас діло піде до громадянської війни. Не можна ж цим «гебельсам» так нас зомбувати. Ми ж знищуємо психіку людей!

Коментарі (8)

Sirko | 2007-06-10 21:44

@да гнать этих б... надо@



У меня нет иллюзий насчет моральных качеств противоборсствующих сторон. Вместо одних б.. придут другие. И чем чаще их менять - тем хуже будет Украине. Потому что нуждаемся в 50 годах спокойствия и стабильного экономического развития. Обостренное чувство справедливости только мешает.

Гром | 2007-06-09 02:22

А ранее,подкуп судей и депутатов - это не уничтожение власти? - до того как Президент разогнал эту бодягу - они были белыми и пушистыми ? - понаписывали законов под себя, чтобы деньги пошли в обход - им любимым -и кричат по "закон" - да гнать этих бл-й надо.

Sirko | 2007-06-07 14:55

Да что тут говорить? С моей точки зору, геббельсы - это тимошенки. с вашей - социалисты. Сегодня как никогда понятно, почему Украина никогда не была государством. И, наверное, никогда им не будет. Чтоб Украина стала государством нужно узурпировать власть. Последствия этого известны. После выборов в сентябре, это совершенно очевидно, матрос Железняк в лице БЮТа, если им не достанутся портфели, разгонит и эту Раду.

В общем, приехали. К чему? К необходимости Переяславльской Рады. Какие области захотят в Россию - пусть идут. Кто в НАТО - ради Бога. Натовцы - нехай строят у себя радары. А мы с Россией будем качать нефть и газ.

Обидно только что Черниговщина - область сельская и непросвещенная - может попасть к НАТО, а не к России...

Крым - отдать татарам. Они его все равно заберут, как только русских выгонят из Севастополя...

Киянин | 2007-06-07 13:21

... ти ,паскудна ,разом з своїм ... Ющенком і Тимошенчихою-... ..жлобйо

Мічений автору | 2007-06-07 13:17

А ось тут вже у вас на роботі 100% бардак.

Якщо щось і допомагає працювати, так це музика і то не вся. Усі інші "шуми" змушують прислуховуватися, тобто відволікатися від роботи.

В результаті маємо: в екс-зраді майже 270 дармоїдів прожирають державні гроші і ви з ними заодно дурака валяєте замість того, щоб цілком віддатися роботі.



Нехай на горі свині, але ж не треба нам становитися ними.

В.Іванько - міченому | 2007-06-07 11:46

Через "вкл" і "викл" теж скандали були

Костян | 2007-06-07 11:17

Автор перевернул все с ног на голову, а точнее перепутал причину со следствием,..

Президент практически уничтожил судебную и законодательную власть..

При чем по законодательной власти он создал первый в мире прецендент, когда оппозиция может разогнать большинство..

А что будет через год- уважаемый автор может представить??

В стране по сути самым главным стал секретариат президента- где сидят одни авантюристы (вчера туда кстати по указу президента Балоге добавили уже 8 зама..).

Вы согласны, что бы секретариат президента был самым главным органом власти в стране???

Ну тогда кучмовские "а судди, бля, поддонки" и "подвешенные за яйца депутаты" будут лишь цветочками..

Мічений автору | 2007-06-07 11:17

А не робили спробу вимкнути своє радіо? ))



Люди не будьте бидлом!!!

Чого ви чекаєте коли вам якийсь "Цар чи Цап" щось виключе, чи навпаки примусить слухати???



Нехай матюкальники ретранслюють усе, що тільки можуть... Головне, що кнопка "вкл/відкл" у ваших руках - не бійтеся єю користуватися!)))
закрити