Останнє оновлення: 11:20 субота, 16 жовтня
Опитування
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/ukraine/185678.html

"Високий Вал", ОПОРА та БЮТ - найбільш впливові на Чернігівщині

28 лютого Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень презентував результати експертного дослідження "Чернігівщина експертна-2006". За його результатами "Високий Вал" став найбільш впливовим виданням регіону.

Дослідження проводилося протягом листопада-грудня минулого року з метою оцінити діяльність політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації та їх загальний вплив на розвиток суспільства.

В опитуванні взяли участь, як зазначив Геннадій Максак, "торговці ідеями" - люди, які тим чи іншим чином впливають на формування громадської думки, журналісти, представники політичних сил, держслужбовці та представники громадських організацій.

У результаті опитування виявилося, що найвпливовішою партією в регіоні експерти назвали Блок Юлії Тимошенко, лідером серед громадських організацій стала Громадянська мережа "ОПОРА", а серед засобів масової інформації найбільш впливовим експерти визнали видання "Високий Вал".

Керівнику фракції БЮТ в Чернігівській області Анатолію Богушу та представниці ГМ "ОПОРА" Тетяні Пекур були вручені пам’ятні грамоти, а представнику "Високого Валу" обіцяли передати грамоту в режимі "он-лайн".

Коментарі (20)

Нова Січ | 2007-03-04 16:28

Міжнародний козацький журнал Нова Січ вітає колег і надійних інформпартнерів з суспільним визнанням! ВВ дійсно потужно котується як у регіоні, так і по всій Україні. Успіхів!

Татьяна Коваль | 2007-03-03 14:53

ВВ - поздравляю!!! А по поводу комментов: "2 "Низкий Вал"... быть первым на пустом месте под силу немногим" хочу сказать, единственным быть не трудно. Трудно делать хороший сайт и поменять "містечковое" мышление. ВВ, на мой взгляд это удалось.

Іра | 2007-03-03 14:45

Цікава річ, стаття така звичана, інформаційна. А коменти як до скандального матеріалу. А все чому, бо жаба, то є дійсно всюдисуща тваринка.

Борзнянець | 2007-03-01 19:12

  Наш Обушний О.о. тобто О.О.О

( Читай общество с ограніченой ответственостью ) вас всіх переплюне , він підставив самого губернатора і зараз править бал в обласній раді , то Олег знає що робить , що не кажіть а він влада , а то що він хоче бути першим то факт, якщо потрібно то і перейде з своєю партією до Юлі ,аби бути при владі , а Ломака то і в Ніжині ломака , а в тім поставте рейтінгове опитування на Високому Валу , хто кого підтримує і у Олега буде перше місце, після ІУДИ,

Борзнянець | 2007-03-01 18:55

 Високий Вал організуйте рейтінгове опитування відносно авторитету політиків області

впевнений що О.О.О. - Обушний Олег Олексійович отримає перше місце де ???? тож вискажимося хто є хто !

2карлсон | 2007-03-01 15:18

см. 2 "Низкий Вал"

карлсон | 2007-03-01 15:11

Не ну конечно, кружите меня кружите Я ж такая воздушная.

Жельая пресса и то лучше

2Борзнянець | 2007-03-01 14:38

Ти видно, НСНУ. обушний тут же ні до чого.

Ну, а Ломако дійсно є Ломако. А палки б*ють боляче. Якщо аналізувати всі рпизвіща...

ВВ теж б*є. Причому всіх і регулярно. Тому і впливовий. І ОПОРА впливова.

Ну, а БЮТ... Політика є політика... Для них піар найголовніше

Борзнянець | 2007-03-01 13:44

  Самим впливомим і авторітетним

політиком в області є О,О,О,

  Обушний ??? Олег ???? Олексійович ???

 В кого влада в того гроші , авторитет і харчі хороші, а ломака

 то Ломака і на Стрижні Він ломака.( тобто палка )

Zoreslava | 2007-03-01 13:00

Вітаю колектив "ВВ", усіх прихильників і дописувачів видання з визнанням! Боріте - і поборете! Спасибі за те, що Вас несоромно читати.

М.П. | 2007-03-01 09:27

Як кажуть економісти та, спортсмени, щоб зробити більш-менш об"єктивну оцінку потрібно робити залік хоча б по трьох.

За 3 роки для економікі або назвати тих хто посів 2 та 3 місця (спорт).

А так не в шановний "ЧМ" мало солідності.

Виправіть цей недолік !

2 "Низкий Вал" | 2007-03-01 09:18

Мда... Быть первым на пустом месте под силу немногим. Так Вы бы хоть вторыми попытались стать, что ли, а не давали себя душить слизкому зеленому "черниговскому животному" :)) Глядишь, и "низким" бы перестали быть...

Низкий Вал | 2007-03-01 09:05

Мда... при том уровне журналистики, который наблюдается в Чернигове и окрестностях даже газета "Бред сивой кобылы" стала бы самой влиятельной. А быть первым на пустом месте - это не достижение, а полная деградация.

Мічений | 2007-03-01 08:06

Чомусь хвалити мені важче ніж сварити(((



Але в данному випадку "ВВ" та "Опора" цілком справедливо здобули тітул "НАЙКРАЩІ"!!!

Тому ВІТАЮ і БАЖАЮ УСПІХІВ!!!

Так тримати і надалі!!!

Андрюха | 2007-03-01 00:17

Глянньте, как опора мощно пошла...

Только год работают, а вот уже самые влиятельные. А Ломако перед новым годом признали самым активным.

Молодцы. Пора на место БЮТ, а то те не на что не способны, их влиятельными признали, бо некого больше

Серега | 2007-02-28 23:35

Вітаю всіх, заслужено!

Особливо - колег по "третьому сектору", до яких відношу ОПОРУ і ВВ. Заслужили однозначно.

аноним | 2007-02-28 21:23

БЮТ оплатив

Костян | 2007-02-28 21:10

На счет БЮТ ничего не скажу, выборы весной дали свой ответ..

На счет ВВ- это ИМХО действительно, качественный и конкурентноспособный ресурс, а для Чернигова вообще высший уровень..

На счет Опоры тяжело, что-то конкретное сказать, единственно, что в Чернигове (да и во всей Украине) недостаток авторитетных (в хорошем понимании этого слова) граждан и, соответсвенно, гражданских организаций.

Читач з Коропа | 2007-02-28 20:50

Олег, Влад! Вітаю з цією, на мій погляд, цілком заслуженою оцінкою Вашої роботи.

Краще б Вам премію дали, замість грамоти - он-лайн, чи що...

аноним | 2007-02-28 19:37

Вітаю ОПОРУ І ВВ. А от Бют не заслужив.


































































































































закрити