Останнє оновлення: 12:37 п'ятниця, 5 липня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / "Потрібні дрони, а не стадіони". У Ніжині та Чернігові відбулись акції на підтримку ЗСУ
Потрібні дрони, а не стадіони. У Ніжині та Чернігові відбулись акції на підтримку ЗСУ

"Потрібні дрони, а не стадіони". У Ніжині та Чернігові відбулись акції на підтримку ЗСУ

Вже другу суботу поспіль небайдужі ніжинці виходять під стіни Ніжинської міської ради з вимогами більш широкої підтримки для ЗСУ. А в Чернігові це вже четвертий мітинг.

Про це повідомляє «Час Чернігівський».

У Ніжині 18 листопада пікет відбувався в рамках Всеукраїнської акції «Гроші на ЗСУ». Цього разу до традиційних вимог додалися ще й політичні. Активісти закликали всіх небайдужих гуртуватись і долучатись до акцій в підтримку фінансування ЗСУ, контролю за міськими чиновниками та розподілом бюджетних потоків.

У Чернігові майже 30 мітингувальників прийшли під стіни Чернігівської міської ради. Вони вже четвертий тиждень вимагають перенаправити кошти із озеленення, будівництва доріг та інших статей витрат на підтримку ЗСУ. На їхню думку, Чернігів виділив цього року на підтримку Сил оборони мізерні кошти.

Коментарі (2)

Haitamjak | 2023-11-22 20:56

Щодо озеленення.То поїдь містом та зазирни по дворах.Пиляють АБСОЛЮТНО ЗДОРОВІ ДЕРЕВА! Пиляють навіть берізки! І це вже система! І не треба втирати буцімто дерева комусь заважають чи воні хворі або вигадувати казки діда Панаса! Дерева АБСОЛЮТНО ЗДОРОВІ! Це система ! І хтось на цьому пиляє дуже жирні кошти.Тільки нажаль всім це свавілля до пня!

Haitamjak | 2023-11-22 20:45

 Всеж-таки дуже кмітливі,креативні та небагатослівні наші військові! Те ,про що порядні люди просто волають вже майже рік,військові окреслили лише двома словами."ЖИРНИЙ ТИЛ"! У цих двох словах їх відношення до того неподобства,яке вже коіться за їх спинами.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM