Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
пам'ять
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Спогади — те, що залишиться назавжди разом із нами: Вечір пам’яті Сергія Молчанова у Чернігові
Спогади — те, що залишиться назавжди разом із нами: Вечір пам’яті Сергія Молчанова у Чернігові

Спогади — те, що залишиться назавжди разом із нами: Вечір пам’яті Сергія Молчанова у Чернігові

19 листопада у Чернігові відбудеться творчий вечір пам’яті Сергія Молчанова (Пельменя), сповнений авторськими віршами, улюбленими піснями та розповідями про Сергія.

Ми хочемо згадати Пельменя таким, яким він був: невпинним, життєрадісним, щирим та відкритим. Хлопцем, який міг розговорити будь-кого та запалити серця інших до змін. Хлопцем, який любив творчість усім серцем. Так само щиро, як любили та любимо досі його ми.

Сергій загинув 11 жовтня в Серебрянському лісі на Луганщині. Тепер йому назавжди 21.
Невтомний активіст, відданий боєць, енергійний хлопець — таким його запам’ятали. З 15 років Сергій почав брати участь у молодіжному русі Мерефи, збирав посилки в зону АТО та волонтерив у громадських організаціях. «Пельмень першим завжди відкликався допомогти», — згадують його друзі.
Сергій пішов захищати Україну на самому початку повномасштабного вторгнення Росії. Тоді йому було 19 років. Він готувався піти до війська ще задовго до початку повномасштабної війни: брав участь у військових вишколах та постійно розвивався. 
«Був на бойовому завданні, зміг відбити декілька ворожих штурмів малих груп, "присадити" їх на місце, декого навіть знищити. Стався приліт в укриття, звідки він працював. Його напарник зараз у шпиталі, не можу спитати детальніше», — розповів «Вій», командир роти 67 ОМБр ДУК «Суспільному».
Сергій присвятив своє життя Україні, а ми хочемо разом присвятити цей вечір Сергію.
Щоб взяти участь у відкритому мікрофоні — зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/Zk6h7UbNkgXwPQZY7. Також зареєстрованим надішлемо деталі про місце проведення напередодні.
Крім Чернігова, подія відбудеться у Харкові, Києві, Тернополі та Чернівцях.
📌 Час початку та місце будуть повідомлені пізніше
📌 Анкета реєстрації: https://forms.gle/Zk6h7UbNkgXwPQZY7
📌 Контактна особа: Поліна Мішакова, +380665598810 (telegram/whatsapp за номером телефону)

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM