Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / У Чернігові дітям загиблих бійців вручили іменні кулони "Батьківське серце"
У Чернігові дітям загиблих бійців вручили іменні кулони Батьківське серце

У Чернігові дітям загиблих бійців вручили іменні кулони "Батьківське серце"

10 дітей, батьки яких загинули під час російсько-української війни, отримали іменні пам'ятні кулони "Батьківське серце". Їх 1 червня вручили у Чернігові до Дня захисту дітей. Зі слів начальника Чернігівського обласного ТЦК та СП, полковника Олега Гончарука, загалом вони вручили кулони 48 дітям.

Пам’ятний срібний кулон має вигляд серця, на ньому зображений вінок з краплинкою крові. На зворотному боці кулона викарбовано прізвище та ім’я загиблого бійця. До нього додається іменне посвідчення.

"І сьогодні такий проводиться захід, як вручення пам'ятних колонів дітям, на жаль, загиблих наших захисників. Це діти з Чернігова, батьки яких загинули під час виконання завдання захисту нашої держави по всій території України починаючи з 2014 року. Батьки, які загинули — продовжують жити в дітях", — розповів бригадний генерал, командувач військ ОК “Північ” Дмитро Красильников.

Командувач військ ОК “Північ”, бригадний генерал Дмитро Красильников. ФОТО: Суспільне Чернігів

Як розповів Олег Гончарук, вручають такі кулони не тільки у Чернігові, а й по всіх районних територіальних центрах. Там їх вручатимуть до кінця 2023-го. Така акція проходить з 2014 року, її започаткувала ГС ВВЦО "Бойове братерство України".

"Дітям дають такі імені колони, щоб дитина пам'ятала свого батька, який загинув під час виконання бойового завданння за нашу незалежність. Цей кулон дитина буде носити біля серця і пам'ятати свого батька. Також будемо вручати дітям подарунки", — сказав Олег Гончарук.

11-річна Вікторія Максименко отримала два іменні кулони, один з яких передасть брату. Їх батько загинув 9 березня 2022 року поблизу Лукашівки.

"Він був в армії, пограничником служив. Як тільки почалась війна він сказав, що не може сидіти і пішов у «воєнкомат» десь 27 лютого. Він завжди дзвонив і тут довго не було дзвінків. Потім дочці прийшло повідомлення, що він загинув під Лукашівкою. У нього залишилося двоє діток, він завжди їм увагу приділяв. Дуже любив рибалити", — розповіла мати загиблого Віктора Максименка.

Вікторія Максименко разом із бабусею. ФОТО: Суспільне Чернігів

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM