Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Інцидент у Бєлгородській області не буде останнім повстанням в Росії – радник Резнікова

Інцидент у Бєлгородській області не буде останнім повстанням в Росії – радник Резнікова

Радник міністра оборони України Юрій Сак заявив, що інцидент у Бєлгородській області РФ не буде останнім випадком повстання в межах російських кордонів.

Про це повідомляє The Guardian.

«Для нас досить дивно, що російським повстанцям і російським партизанам знадобилося стільки часу, щоб активізуватися в плані спроб позбутися терористичного режиму, який несе смерть і руйнування Україні, ізолює Росію на міжнародному рівні. Загинуло понад 200 тисяч російських солдатів. Мабуть, переломна точка досягнута», - сказав Сак в ефірі британського Times Radio.

Він пояснив, що цей інцидент відбувся зараз, оскільки українські Збройні сили показали, що Росія — «паперовий тигр». «Ми показали, що Росію можна і потрібно бити на полі бою. Це те, що ми робимо в Україні. І ми впевнені, що це надихнуло російських партизанів і тих російських громадян, які сподіваються щось змінити і не хочуть бути частиною цього злочину агресії», - наголосив він.

Сак зазначив, що є росіяни, «які не хочуть, щоб їхні діти жили з вічним соромом і ганьбою через те, що група людей у Кремлі робить з Україною та світом».

Радник Резнікова дистанціював Україну від прямого зв’язку з російськими партизанами, але сказав, що вони мають схожі цілі. «Мені здається, мета цих дій була сформульована вчора тими, хто їх вчинив. Вони заявили, що хочуть демілітаризувати цю частину Росії. Вони хочуть, щоб війна пішла з їхньої території. І це насправді відповідає нашим цілям. Оскільки ми віримо, що для того, аби Україна була в безпеці, Європа була в безпеці після того, як ми переможемо Росію на полі бою, нам усім потрібно буде створити демілітаризовану зону певної форми в частинах Росії», - додав Сак.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM