Останнє оновлення: 12:37 п'ятниця, 5 липня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / В Україні планують виготовляти БТР Fuchs
В Україні планують виготовляти БТР Fuchs

В Україні планують виготовляти БТР Fuchs

Німецький концерн Rheinmetall планує разом з ДК «Укроборонпром» виробляти в Україні бронетранспортери Fuchs.

Про це в інтерв’ю Bild повідомив президент Rheinmetall Армін Паппергер.

«Ми почнемо там з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів екстреної допомоги й хочемо якомога швидше виготовити броньовані транспортні засоби, наприклад, броньовані транспортні машини Fuchs», – сказав Паппергер.

За його словами, Україну також цікавлять сучасний бойовий танк Panther та БМП Lynx.

«Але першим кроком є ​​забезпечення гострих потреб країни в її оборонній боротьбі», – зазначив керівник Rheinmetall.

На запитання, чи не боїться він відкривати виробництво в Україні з огляду на ракетні удари Росії, він відповів: «Україна має ефективні засоби захисту від нападів на чутливі цілі, головним чином завдяки західній допомозі. Електростанції та інші промислові підприємства також працюють і в разі пошкодження негайно ремонтуються».

Нагадаємо, у травні державний концерн «Укроборонпром» і німецька компанія Rheinmetall уклали угоду про стратегічне партнерство шляхом створення спільного підприємства.

Fuchs

Німецький бронетранспортер Fuchs спочатку розроблений Daimler-Benz, але доопрацьований тепер Rheinmetall.

Fuchs був другим колісним броньованим автомобілем, що надійшов на озброєння Бундесверу, і його можна було використовувати для вирішення завдань, включаючи транспортування військ, як інженерний транспорт, для біологічної та хімічну розвідки й радіоелектронної боротьби.

Компанія Rheinmetall MAN Military Vehicles та її попередники виготовили 1236 одиниць Fuchs 1, в основному для німецької армії. Подальший розвиток конструкції спричинив створення Fuchs 2, вперше показаного у 2001 році.

У 2022 році Rheinmetall представив новий бронетранспортер Fuchs Evolution з колісною формулою 6×6. Fuchs Evolution – це глибока модернізація нового покоління.

Абсолютно новий Fuchs від Rheinmetall досягає нових висот завдяки значному підвищенню потужності та мобільності, більшому простору та більшому корисному навантаженню.

 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM