Останнє оновлення: 14:06 понеділок, 22 квітня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Ryanair обіцяє повернутись в Україну майже відразу після відкриття неба
Ryanair обіцяє повернутись в Україну майже відразу після відкриття неба

Ryanair обіцяє повернутись в Україну майже відразу після відкриття неба

Ryanair планує відновити польоти в Україну через кілька днів після того, як Європа визнає повітряний простір нашої країни безпечним. Про це СЕО авіакомпанії Майкл О’Лірі повідомив виданню Simple Flying.

Відповідаючи на запитання, скільки часу знадобиться Ryanair, щоб повернутися в Україну, коли повітряний простір буде визнано безпечним, О’Лірі сказав: “Сім днів”.

«Ми збираємося повернутися в Україну якомога швидше. Ми [перевозили] 2 мільйони пасажирів із/до України перед вторгненням путіна. У нас були плани відкрити 3-4 бази в Україні в 2022 році. Ми все ще розглядаємо Україну як ринок, який має такий же потенціал, як і Польща», – додав він.

Нагадаємо, що це не перша гучна заява Майлка О’Лірі. Так, в лютому він обіцяв, що лоукостер буде літати в Україну до початку війни, а вже в березні минулого року обіцяв, що Ryanair стане першою європейською авіакомпанією, що відновить польоти до України.

Зараз СЕО лоукостера трішки уточнив плани. Авіакомпанія хоче зайняти лідируючі позиції у відновленні галузі пасажирських авіаперевезень в Україні. Планах польоти та відкривати баз в Львові, Києві та Одесі. Відновлення рейсів до Херсона наразі під питанням.

«Думаю, ми б повернулися в Україну протягом кількох днів. Звісно, одразу з рейсами в пункт призначення. Потім якомога швидше, з базами. Ми б працювали з базами в Києві, Львові та Одесі. Херсон може бути недоступний для нас. Але ми хотіли б бути дуже активними у відновленні та реконструкції української економіки», – сказав Майкл О’Лірі.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM