
На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками України
На Чернігівщині 13 листопада в останню путь провели двох бійців — головного сержанта Івана Койнаша та солдата Віталія Мельника. Про це повідомляє обласний військкомат на своїй сторінці у Facebook.
Головний сержант Іван Койнаш народився 7 липня 1982 року в селі Гурбинці Срібнянського району Чернігівської області. Після закінчення Гурбинської школи вступив до Романського політехнічного технікуму, де здобув професію економіста.
У 2002 році Іван був призваний на строкову військову службу. 2014 – 2015 року проходив службу по мобілізації, був безпосереднім учасником антитерористичної операції на сході України.
Після повномасштабного вторгнення чоловік долучився до лав ЗСУ. Служив у 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького.
9 листопада під час артилерійського обстрілу російських військ в районі населеного пункту Андріївка Донецької області чоловік загинув.
Сьогодні рідні та близькі востаннє попрощалися з Героєм-земляком, поховавши його на місцевому кладовищі рідного села.
Солдат Віталій Мельник народився 5 червня 1975 року у Києві. Після 24-го лютого перебівав у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.
28 жовтня під час боїв поблизу села Невське Луганської області Віталій загинув.
Вдома у нього залишилися батько, мати та брат, котрий також захищає Україну.
Поховали чоловіка на кладовищі села Булахів Козелецького району.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 2064 |
Посилання до теми:
13.11.2022 У Чернігові завтра попрощаються із захисником
12.11.2022 Загинули за Україну: на Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками
10.11.2022 Не міг сидіти вдома, коли в Україні таке коїться: у Чернігові попрощалися з загиблим бійцем
5.11.2022 Загинули у боях на Донбасі: на Чернігівщині попрощалися з п'ятьма бійцями ЗСУ
2.11.2022 Навколішках прощалися із земляком: у Прилуках в останню путь провели бійця Олександра Приймака
Додати коментар: