Останнє оновлення: 20:01 субота, 24 вересня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Донька соратника мера Дніпра Філатова спровокувала "мовний" скандал
Донька соратника мера Дніпра Філатова спровокувала мовний скандал

Донька соратника мера Дніпра Філатова спровокувала "мовний" скандал

Єлизавета Кошляк заявила про “утиски російськомовних" в Україні.

Донька очільника дніпровської ОПЗЖ Михайла Кошляка у блозі в Instagram виступила з хамськими нападками на державний статус української мови. Єлизавета Кошляк також заявила про “утиски російськомовних” і вдалася до нецензурної лайки. Її батька Михайла Кошляка журналісти називають “куратором” місцевої “Муніципальної варти”. 

Донька соратника Філатова заявила, що переходити на державну мову не збирається та вилаяла тих, хто її до цього спонукає.

“Я не буду переходити на українську лише тому, що є якісь довб***би, які мені розповідають, що “через таких як ти ми страждаємо”. Ні, бл**ь, через таких, як ви, ми страждаємо, через таких людей, які створюють ще більше проблем. Чому у нас війна? Тому, що тут утискають російськомовних”, — сказала Єлизавета Кошляк.

Зазначимо, батько Єлизавети — Михайло Кошляк — депутат Дніпропетровської обласної ради від забороненої партії “ОПЗЖ”, проросійський бізнесмен та соратник Геннадія Корбана, Бориса Філатова. У розслідуваннях британських та естонських журналістів його звинувачують у контактах із  спецслужбами країни-агресора. 

У 2015 році Михайла Кошляка  вже затримували у справі Геннадія Корбана — тоді заступника голови Дніпропетровської ОДА. Йому інкримінували вбивство офіцера Служби безпеки України. Тоді Кошляк вже був помічником народного депутата Бориса Філатова. 

Тепер у Дніпрі розгортається новий скандал, пов'язаний уже з політичними уподобаннями доньки Кошляка, висловлювання якої свідчать про справжні антиукраїнські настрої, кажуть експерти.  

Нагадаємо, західні партнери України поставили однією з умов продовження надання високоточної наступальної зброї "чистки" в лавах СБУ та регіональних еліт. Одним із наслідків стало позбавлення громадянства України соратника Філатова та Кошляка – Геннадія Корбана.

Коментарі (3)

Сашко | 2022-08-11 05:24

Коли ворог руйнуе оселю нивечить жито знищуе зброю та спалюе прапор,все,що залишаеться в тебе у мене у нього це наша мова iвона починае бути зброя та пiдiйма нас! Завдяки мовi ми повертаемо справжню зброю дал прапор далi засiваемо поля та видновлюемо житла! Так що мова це головна зброя у доказi своеi аутентичностi.

Iгор | 2022-08-11 03:45

не почистиш сбу не отримаеш зброю....все тепер зрозумiло. А самих все влаштовувало значить поки не припекло зовсiм.

Гупало Василь | 2022-08-11 00:27

Ось воно! Бачите? Ось воно! Чуете? Ось вiн цей руський мир.Вiн нiкуди не зник а виiхав з краiни або переiхав на захiдну та чекае .поки нас тут повбивають та перебомблять а вони смачно поiвши та солодко поспавши нас здадуть уцiлiлих.Бач як ця мала заговорила! Ось тому й тяжко нашим хлопцям.Що таке коiться у них за спинами.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM