Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Санкції
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Литва розширила обмеження на транзит товарів до Калінінграда попри попередження РФ
Литва розширила обмеження на транзит товарів до Калінінграда попри попередження РФ

Литва розширила обмеження на транзит товарів до Калінінграда попри попередження РФ

У Литві 10 липня набула чинності заборона на ввезення цементу, спирту та низки інших товарів російського походження на територію Євросоюзу, передбачену четвертим пакетом санкцій ЄС.

 

Про це пише Delfi, повідомляє "Європейська правда".

Обмеження торкнеться і транзиту до Калінінграда, хоча раніше вважалося, що у новому роз'ясненні щодо застосування санкцій від ЄС можуть бути винятки.

Міністерство закордонних справ Литви наголосило, що наземний транзит між Калінінградською областю та іншими частинами Російської Федерації не зупинено та не заблоковано.

"Транзит пасажирів та вантажів, які не підпали під санкції ЄС, триває. Литва не вводила жодних односторонніх, індивідуальних чи додаткових обмежень на цей транзит", - пояснили у відомстві.

8 липня у Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що вирішення ситуації з обмеженням транзиту до Калінінградської області Росії через Литву "затягнулося" та "вічно чекати" Росія не буде. 

Нагадаємо, раніше Литва обмежила транзит сталі та чорних металів до Калінінградської області на підставі санкцій ЄС. 

Коментарі (1)

Захра! | 2022-07-11 23:20

Литовцы Родненькие!!! Держитесь и ничего не бойтесь! Этот подонок только может на мирных людей подло ночью напасть как последнее конченое чмо а на вас он никогда не пойдёт потому что чмо ссыкливое по жизни.Самые мерзкие самые гадкие качества весь смрад сконцентрирован в этом двуногом недоразумении переполненном своими никому и даром ненужными комплексами и старческими бреднями.Он живёт в каком то средневековии этот маразматик.Огромная страна боится какого-то карлика с подкладными каблуками это капец как стыдно.Разлогающийся песком осыпающийся дед захотел перед своей кончиной чтобы танчики постреляли да самолётики полетали.Старый маразматик чёртов.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM