
Після обстрілів Новгорода-Сіверського заклади освіти Менщини знову працюють дистанційно
Навіть в умовах окупації окремі школи ризикнули навчати дітей у звичному режимі. Решта ж закладів зробили це одразу після того, як російські війська залишили Сіверщину. Про це Сусіди.City розповіла начальниця відділу освіти Менської міської ради Ірина Лук'яненко.
З першого дня війни у школярів Менщини розпочалися вимушені канікули. Тоді про це учителі повідомили учням і батькам. Та й зрозуміло, що ніхто б з батьків не ризикнув наражати своїх дітей на небезпеку: територія Менщини перебувала в окупації, дорогами громади пересувалася ворожа техніка. У небі над Чернігівщиною ще й сьогодні не спокійно – про це кожного дня нагадують сповіщення про повітряну тривогу. І хоч рашисти через п'ять днів перебування на Менщині залишили її, але громада залишалася в блокаді. Дитячі садки, школи та позашкільні заклади не ризикували відновити освітній процес.
Так було до кінця березня. Після деокупації Чернігівщини педагогічні працівники Стольненської та Блистівської шкіл, провівши опитування серед батьків, відновили навчання в очному форматі.
Позашкільні навчальні заклади запрацювали ще раніше: гуртки повноцінно функціонували з середини березня
– Звичайно, діти до цих закладів ішли лише за згодою батьків, – наголошує Ірина Лук'яненко. – Батьки приводили дітей до школи, забирали після уроків, навіть чергували там. Викладалися основні навчальні предмети. А потім вже перейшли на повний робочий день.
З перших днів квітня і решта садочків та шкіл громади почали приймати вихованців. Не всі одночасно, правда. А чотири школи так і продовжували працювати дистанційно.
– У зв'язку з сумними подіями, які відбулися нещодавно в Новгороді-Сіверському, коли російські літаки обстріляли школи, в міській раді відбулася нарада, на якій вирішили дотримуватися рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Тож усі заклади освіти знову перейшли на дистанційну форму навчання, – розповідає Ірина Лук’яненко. – Звісно, що такий спосіб навчання поступається звичному, але він є вимушеним кроком, адже найважливішим є безпека дітей. Будемо сподіватися, що інтернет не підведе, а вчителі та учні зможуть продуктивно працювати.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 1661 |
Додати коментар: