Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / 140 тисяч профілів. В Україні створили карту військових злочинців із РФ
140 тисяч профілів. В Україні створили карту військових злочинців із РФ

140 тисяч профілів. В Україні створили карту військових злочинців із РФ

Сайт RussianWarCriminals працює на основі відкритих даних ГО Антикорупційний штаб та Слідство.Інфо.

Новий ресурс - це інтерактивна карта з даними російських військових злочинців. Тут можна знайти інформацію про майже 140 тис. військових, причетних до війни Росії проти України. Багато профілів містять фото, номер телефону та інші особисті дані, а також відомості про місце проходження служби та скоєні на території України злочини.

Голова Антикорупційного штабу Сергій Миткалик каже, що мета проекту – зібрати докази злочинів рашистів та допомогти правоохоронним органам. Створена ним база містить дані з багатьох джерел, зокрема журналістських розслідувань.

«Сьогодні на карті є дані про майже 140 тис. російських військових, – каже він. — І це при тому, що на офіційному рівні серед причетних до війни розпізнано поки що близько 20 тисяч. Інша інформація - "злив" із різних баз. По суті, всі на нашій карті причетні, хоч нерідко в персональній графі можна прочитати, що ні».

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM