Останнє оновлення: 20:16 п'ятниця, 26 лютого
екологія
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Чернігівська міська рада може зганьбитися забудовою Ялівщини, - депутат Марина Рейко
Чернігівська міська рада може зганьбитися забудовою Ялівщини, - депутат Марина Рейко

Чернігівська міська рада може зганьбитися забудовою Ялівщини, - депутат Марина Рейко

Питання забудови Ялівщини ретельно замаскували і змушують депутатів Чернігівської міської ради не думати, - так охарактеризувала винесене на пленарне засідання чергової сесії питання дозволів на будівництво у міській рекреаційній зоні депутатка міської ради від партії "Європейська Солідарність" Марина Рейко.

- «Це не Ялівщина», «Проголосуйте, тут вже нічого не змінити. Земля ж уже у власності», «Ви що, виступаєте проти приватної власності?»
Це стандартний «розвод» депутатів на Комісії. Основна мета - змусити нас «не думати». Але в питанні по Ялівщині, який буде розглядатися завтра, пішли ще далі. Замаскували питання дозволу будівництва таким чином, що в проекті рішення зазначено лише кадастровий номер ділянки і прізвища власників. Тобто, якби у мене не було рефлексу від прізвища ще з 2010 року в проекті, то я б і не зрозуміла, що це!
- зазначає Марина Рейко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. - І якби не я - ми б взагалі проголосували не знаючи за що.

Депутатка повідомила, що комісія у питанні проголосувала так: 4 за дозвіл будівництва в Ялівщині, 2 - проти.

- Рішення прийнято не на користь парку і природи. Аналогічна ситуація буде і на сесії. І цей восьмий скликання депутатів зганьбить себе тим, що почне будівництво в Ялівщині. Офіційно заявляю, що фракція Європейської Солідарності в Чернігівській міській раді одноголосно виступає проти забудови в Ялівщині. Всіх небайдужих запрошую на сесію, - додала Марина Рейко.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM