Останнє оновлення: 17:31 п'ятниця, 26 лютого
громади
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / У Срібнянській громаді працюють над Стратегією розвитку
У Срібнянській громаді працюють над Стратегією розвитку

У Срібнянській громаді працюють над Стратегією розвитку

Минулого тижня зібралася робоча група селищної ради, яка створена для розробки Стратегії розвитку Срібнянської територіальної громади на 2021–2027 роки та плану заходів із її реалізації на 2021–2023 роки.

Мова йде про місцевий закон, базу для формування місцевої політики, використання бюджету, розробки інших стратегічних та програмних документів на найближчі сім років. Мета – змінити життя в громаді на краще. Передбачається визначення пріоритетів, послідовності кроків з їх реалізації, ресурсів впровадження її в дію.

В зустрічі  взяли участь керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Ірина Кудрик та експерт консультант цієї програми Володимир Бойко (дистанційно). Відкрила засідання селищний голова Олена Панченко, яка розповіла про необхідність розроблення Стратегії розвитку Срібнянської територіальної громади та про сприяння діяльності робочої групи зі стратегічного планування.

На засіданні розглянуто: методологію стратегічного планування, план діяльності робочої групи з розробки стратегії розвитку, форми збору інформації для створення соціально-економічного аналізу Срібнянської громади, питання анкетування мешканців громади. Також визначено терміни та відповідальних осіб за збір та узагальнення необхідної інформації.

Під час робочої групи своїм досвідом в розробці стратегій розвитку поділилися Ірина Кудрик та Володимир Бойко. Наголошувалося – в снові стратегії завжди лежить мрія про те, якою мешканці прагнуть бачити свою громаду. Вона формулюється у стратегічному баченні. А до нього «підтягуються» інструменти реалізації, аби досягнути бажаного.  Розробка реалістичної стратегії можлива виключно за безпосередньої активної участі самих мешканців громади – тоді вона справжня.

Наприкінці зустрічі Олена Василівна запросила мешканців громади активно долучатися і взяти участь в анкетуванні та в розробці Стратегії розвитку нашої громади – нашого спільного дому.

Електронні версії анкетування доступні за посиланням:

  • для мешканців громади:
  • для підприємців громади (окремо):
Крім того, та сама анкета поширюватиметься в паперовій формі.

Джерело: сайт Срібнянської громади 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM