Останнє оновлення: 21:06 субота, 24 жовтня
армія
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / В ЗСУ розповіли, коли Україна зможе повністю відмовитися від призову в армію
В ЗСУ розповіли, коли Україна зможе повністю відмовитися від призову в армію

В ЗСУ розповіли, коли Україна зможе повністю відмовитися від призову в армію

У довгостроковій перспективі в Україні має бути вибудована така система, щоб кожен громадянин міг у разі потреби захистити свій дім і свою країну, після цього держава зможе повністю відмовитися від призову на строкову службу.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак в ефірі телеканалу "Україна", передає Українська правда.
"Чи планує армія взагалі відмовлятися від призову - ви знаєте, у нас є в перспективі таке бачення. Але це може бути тільки тоді, коли в нас буде система підготовки резерву. Якщо ми створимо таку систему роботи, щоб кожен біля свого дому був мінімально готовий захистити його", - сказав Хомчак.
За його словами, громадяни мають навчитися надавати собі та оточуючим першу медичну допомогу в разі потреби, що має допомогти рятувати життя.
Хомчак визнав, створення такої системи займе не один рік, але вже зараз у Збройних силах є розуміння, якою така система має бути.
"Такі системи потребують фінансування, підготовки кадрів, починаючи від звичайних цивільних громадян і до голів громад та вищого керівництва держави. Коли така система запрацює, тоді ми зможемо говорити про скасування строкової служби, адже в ній більше не буде необхідності", - зазначив Хомчак.
Він додав, що цього року було зменшено кількість призовників, зараз армія укомплектована повністю і ЗСУ вже ставить питання не просто укомплектувати ряди контрактниками, а перейти на якісно новий рівень.
"Ми розуміємо, що коли буде якість, тоді буде зовсім інший підхід до виконання бойових завдань і до повсякденної діяльності, і взагалі до статусу військового".
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM