Останнє оновлення: 15:35 понеділок, 1 березня
освіта
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Кабмін затвердив Державний стандарт базової середньої освіти
Кабмін затвердив Державний стандарт базової середньої освіти

Кабмін затвердив Державний стандарт базової середньої освіти

Кабінет міністрів затвердив Державний стандарт базової середньої освіти. Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні уряду.

Стандарт базової середньої освіти набуде чинності з 2022 року та стосуватиметься учнів, які навчаються за дванадцятирічною програмою.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що компетентності та навички, закладені у стандарті, базуються на найкращих практиках Європейського Союзу та відповідають сучасному технологічному світу.
"Ми визначаємо 11 основних компетентностей, які мають здобути школярі. Серед них: вільне володіння державною мовою, здатність спілкуватися іноземними мовами, математична та технологічна компетентність, інноваційність та відкритість до нових ідей, підприємливість та фінансова грамотність, спроможність навчатися впродовж життя", — сказав Шмигаль.
За словами очільника уряду, документ встановлює чіткі орієнтири, за якими учні здобуватимуть знання, а батьки зможуть відстежувати навчальний поступ своїх дітей.
«Своєю чергою, педагоги матимуть академічну свободу, а школи будуть забезпечені всіма ресурсами, зокрема електронними та технологічними рішеннями», — підкреслив прем’єр-міністр.
Шмигаль також нагадав, що в проекті бюджету на 2021 рік найбільше зростання передбачено на систему освіти.
«На 34 млрд грн більше для освітньої сфери, ніж цього року. Це рекордні 159 млрд грн для Міністерства освіти і науки, з яких 1,4 млрд грн буде виділено для програми «Нова українська школа», — наголосив він.
 Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Академічний народний хор — запрошення до весни

SVOBODA.FM